šalinimas lazeriu

Plaukų šalinimas „užkniso juodai“? Rinkis lazerį!

šalinimas lazeriuTikriausiai kiekviena moteris bent kartą yra pagalvojusi, kad vietoj kojų ar bikini zonos skutimosi procedūros ji mieliau rinktųsi kavos puodelį su drauge ar keliasdešimt mėgstamos knygos puslapių. Kartais kojų ar kitų kūno dalių plaukų šalinimas gali būti atidėliojamas savaitę ar dvi, o tuo metu nereikalingų plaukelių pavidalu atsiradusios pasekmės slepiamos po ilgais sijonais, kelnėmis ar timpomis (išimtiniais atvejais – judėjimu už natūralų moters grožį).

Ko gero, visos moteriškosios lyties atstovės pirmuosius, dar paauglystėje „užkliuvusius už akies“ plaukelius bando „nužudyti“ tėčio skustuvu. Dažniausiai pirmoji tokia procedūra baigiasi nedidelėmis žaizdelėmis, bet vėliau likęs švelnios odos pojūtis tarsi amžinai uždaro merginą į užburtą plaukų šalinimo ratą.

Tuomet horizonte atsiranda depiliaciniai kremai. Jų poveikis trunka ilgiau nei skustuvo, tačiau neretai alergizuoja odą ir neleidžia būti saulėje keletą valandų po procedūros (o kam tada šalinti plaukus, jei rezultato niekas nemato?). Plaukų šalinimas vašku baigiasi panašiai, tik procesas yra skausmingesnis ir kur ne kur paliekantis styroti keletą „nepastebėtų“ plaukų.

Epiliatorius – labai veiksmingas, ilgalaikį poveikį užtikrinantis, tačiau daugumai perdėtai skausmingas būdas pašalinti plaukus. Kažkada su kolegėmis balkone diskutavome apie šį mažą aparačiuką – vienai iš jų jis labai tiko ir patiko, o kita po pirmo naudojimo amžiams atsisveikino su šiuo skausmo kėlėju. Aš, savo ruožtu, sugalvojau verslo idėją – epiliatorių nuomos punktą, kad moteris, prieš pirkdama nuosavą plaukų šalinimo priemonę, galėtų išmėginti, ar ja atliekama procedūra yra tai, ką ji gali ištverti.

Laimei, šiuolaikinės technologijos tarnauja ne tik paauglių neturėjimo ką veikti problemos sprendimui, moterų darbų virtuvėje sumažinimui ar IT specialistų poreikio didinimui, bet ir plaukų šalinimo palengvinimui. Dermatologijos klinikos rekomenduoja plaukų šalinimą lazeriu. Žinoma, norint pasinaudoti šia procedūra, teks pakloti daugiau pinigų nei perkant skustuvą ar depiliacinį kremą, bet žmonės sako, kad ši procedūra labai greitai atsiperka, nes plaukų šalinimas lazeriu švelnia oda leidžia džiaugtis net iki metų!

Kaip viskas veikia? Skirtingai nei kitos plaukų šalinimo priemonės, lazeris sunaikina ne plauką (taigi, pasekmę), o plauko svogūnėlį, iš kurios jis išauga (taigi, priežastį). Po kelių procedūrų plauko svogūnėlis yra visiškai sunaikinamas, todėl plaukas niekada nebeatauga.

Gera žinia jautruolėms yra ta, kad ši procedūra yra visiškai neskausminga. Ji tinka visų tipų odai (net soliariume nukankintai), atliekama greitai ir tinka net labai šviesius plaukelius turinčioms moterims. Be to, plaukus galima „išprašyti“ net iš tokių vietų, kaip ausų ar nosies landos (gera žinia vyrams!), nes lazeris pasiekia net labiausiai besislapstančius plaukelius.

Plaukų šalinimo lazeriu procedūrą galima „užsisakyti“ dermatologijos (odos) klinikose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *