Implantacija

Dantų praradimo atveju padės dantų implantai

Tinka ir vieno danties netekusiems, ir bedančiams

Visai nesvarbu, kiek dantų jums trūksta – vieno, kelių ar netgi visų. Jeigu esate pasiryžę savo šypseną atkurti iš naujo, tokią galimybę gali suteikti odontologijos klinika SOSklinika Vilniuje, kurios specialistai siūlo dantų implantavimo paslaugas tiek vieno dantis netekusiems, tiek visiškai bedantę burną turintiems pacientams.

ImplantacijaŠiuolaikiškiausias būdas protezuoti dantis

Dantų implantavimas visame pasaulyje pripažįstamas kaip pats šiuolaikiškiausias dantų protezavimo būdas. Lyginant su kitais dantų protezavimo metodais, protezavimas ant dantų implantų turi nemažai privalumų. Nors šios procedūros kaina gerokai lenkia kitus dantų protezavimo metodus, jos rezultatai – ilgaamžiškesni ir kokybiškesni.

Užtikrina dantų kramtymo funkciją ir estetiką

Visų pirma, implantuoti dantys geba visiškai atkurti visas dantų funkcijas: tiek atraminę, tiek kandimo ir kramtymo, tiek estetinę. Tai reiškia, kad po dantų implantavimo pacientas gali valgyti bet kokį maistą, negalvodamas apie tai, ar dėl to neiškris dantų protezai. Be to, ant dantų implantų pritvirtinti dantų vainikėliai (karūnėlės) atrodo taip natūraliai, kad plika akimi jų neįmanoma atskirti nuo natūralių žmogaus dantų.

Ant dantų implantų maunami dantų protezai yra gaminami iš žmogaus organizmui savo sudėtimi artimų medžiagų. Juos galima rinktis įvairaus atspalvio, formos ir struktūros, todėl tais atvejais, kai pacientas turi ir natūralių dantų, ir dantų protezų, jų išvaizdą lengva priderinti vieniems prie kitų.

Išsaugo sveikuosius dantis ir sustabdo žandikaulio irimą

Dar vienas privalumas, kurį būtina paminėti kalbant apie dantų implantus yra tas, kad implantai išsaugo tiek sveikuosius paciento dantis (jeigu jų yra), tiek jo žandikaulį. Protezuojant dantis kitais būdais, dažniausiai tenka nušlifuoti sveikus paciento dantis, kad ant jų būtų galima pritvirtinti protezus. Tuo tarpu pasirinkus dantų implantavimą, aplinkinių dantų šlifuoti nereikia.

Nuo žandikaulio irimo dantų implantai pacientą apsaugo suteikdami žandikauliui pakankamai apkrovos. Netekus keleto dantų, žmogus įpranta maistą kramtyti su ta puse, kur jų likę daugiau. Kai į žmogaus žandikaulį įsukamas danties implantas, o ant jo pritvirtinamas vainikėlis, pacientas vėl gali kramtyti maistą visa burna, o žandikaulis gauna pakankamai krūvio, ir kaulas nustoja irti.

Pagerina psichologinę savijautą

Dantų netekęs žmogus gali pradėti jaustis esantis nepilnavertiškas. Jis vengia šypsotis, pozuoti nuotraukose, laisvai kalbėti nepažįstamų žmonių apsuptyje. Nors priežasčių, dėl kurių netenkama dantų, dažniausiai nereikia gėdytis, jų neturintys pacientai ilgainiui pradeda jaustis blogai būdami viešose vietose, todėl užsidaro savyje, kartais net suserga depresija.

Dantų implantavimas padeda žmogui vėl pradėti pasitikėti savimi. Pagerėja jo kalbėsena, sugrįžta gebėjimas valgyti bet kokio kietumo maistą, noras juoktis. Tai padidina žmogaus laisvę, pagerina gyvenimo kokybę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *