Vet klinika

Noriu įsigyti šunį. Kaip tam pasiruošti?

Daugeliui žmonių šuo yra pats geriausias draugas, kuris ne tik visada šalia, kai to reikia, tačiau taip pat ir padeda nusiraminti, neleidžia jaustis vienišu ir panašiai. Išties, daugeliui žmonių šuo yra gyvenimo partneris, tad planuojantys jį įsigyti – turi kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios užtikrina, kad bus sukurta tinkama aplinka gyvūno gerovei.

Vet klinikaJums reikalingos ne tik tokios patikimos klinikos kaip „Siaurio Šnauceris” specialistų konsultacija, tačiau ir keli daiktai. Žinoma, veterinarijos klinika Kaune turi būti pasirenkama itin atsakingai, tačiau greta jos reikia įvertinti dar kelias smulkmenas, kurias pateiksime žemiau.

Saugi gyvūno zona

Labai svarbu, kad gyvūnas naujuose namuose turėtų vietą, kuri yra skirta būtent jam. Tai dažniausiai yra visada atidarytas narvas, kuriame šuo dažniausiai įsikuria savo asmeninius namus. Kai kurie teigia, kad šuniui pakanka tik guolio, kad jis žinotų, jog tai yra jo zona. Bet kuriuo atveju – kažkokios erdvės, kuri bus skirta tik Jūsų šuniui – tikrai reikia. Vėliau jam namais taps viskas, kur esate Jūs. tačiau pati pradžia dažniausiai baugina.

Maisto pasirinkimas

Greta saugumo zonos reikia nepamiršti ir maisto, kuris dažniausiai turi būti pasirenkamas kartu su veterinaru. Esame tikri, kad taip Jūsų paieškos ne tik truks trumpiau, tačiau ir bus rastas toks maistas, kuris labiausiai tinka šuniui. Juk to reikia ne tik dėl to, kad šuo būtų sotus, tačiau ir dėl to, kad jo organizmas būtų pripildytas medžiagų vitaminų, kurie užtikrina, kad Jūsų augintinis bus sveikas, laimingas bei žvalus.

Žaislai

Jeigu norite, kad Jūsų šuo visada būtų  geros nuotaikos – reikia pasirūpinti žaislais. Tiesa, ne tik tokiais su kuriuo Jūsų šuniukas gali leisti laiką vienas, tačiau ir tokiais, kurie skatina leisti laiką su savo šeimininku. Tai yra labai svarbu. Kodėl? Kadangi šunys komunikuoja žaisdami. O kuo glaudesnis ryšys su šeimininku – tuo santykiai bus geresni, o tai ir turėtų būti prioritetas. Galiausiai, šiuo metu rinkoje siūlomų žaislų yra tiek daug, kad būtinai reikia suteikti galimybę šuniui išbandyti kuo įvairesnes, kol jis ras tai, kas jam kelia geriausias emocijas.

Skiepai ir kiti tyrimai

Taip pat reikia paskiepyti šunį, kadangi tai yra galimybė išvengti daugelio ligų. Kai kurie tyrimai šunims taip pat daromi profilaktiškai, kadangi galima pamatyti pakitimus, kurie leis nustatyti ligas dar tada, kol jos yra labai ankstyvajame etape. Geriausios dėl to yra tartis su veterinarais, kurie nurodo Jums grafiką, kurio reikia laikyti, kad tyrimai būtų atlikti laiku.

Kai kurie nėra tikri, ar skiepų reikia. Kiekvienas žmogus renkasi pats. Tačiau juk geriau išvengti bet kokios galimos rizikos, tiesa?

Kur įsigyti šunį?

Nors šiuo metu veislynų yra daug, tačiau siūlome nepamiršti, kad prieglaudose yra labai daug šuniukų, kurie laukia savo šeimininkų. Jūs galite išgelbėti gyvybę, tad taip padaryti – geras žingsnis. Juk priglaudus šunį – jis jums liks dėkingas visą gyvenimą, tad dažniausiai bus ne tik draugiškesnis, tačiau ir kur kas ištikimesnis. To dažniausiai ir tikimasi iš šuns.

Laimingas žmogus yra tas, kuris turi gyvūną. Nes tai parodo, kad jis niekada nebus vienišas. Ir nors dažniausiai minimi šunys, žinoma, bet koks gyvūnas yra vertas žmogaus meilės, kadangi tai jam sugrįžta net kelis kartus atgal stipriau ir labiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *