protezavimo metodai

Dantų atkūrimo metodai

Graži šypsena suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tai yra natūralu. Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi galimybę turėti tokią šypseną. Juolab, kad ji tikrai nėra brangi, tik reikia skirti dėmesio geros klinikos pasirinkimui ir tuo pačiu jos siūlomiems dantų atkūrimo metodams.

protezavimo metodaiLabai pacientų giriamas yra „Garliavos odontologijos centras”. Tai klinika Kaune, kur galėsite gauti ne tik profesionalias paslaugas, tačiau ir patarimus – kaip tinkamai rūpintis savo šypsena, kad bet kokie burnos ertmės gedimai būtų retesni. Ar jums reikalingas dantų protezavimas, ar implantacija – pagalba visada bus suteikta čia ir dabar, kad žmogus galėtų šypsotis plačiai bei sveikai.

Dantų protezai

Vieni dažniausiai minimų yra protezai, kurie gali padėti džiaugtis jums gražia ir sveika šypsena. Protezai žinomi jau seniai, tačiau nereikia tikėti, kad per daug metų jie nei kiek nepažengė į priekį. Pažengė ir tikrai daug.

Džiugu, kad šiuo metu dantų protezai yra fiksuojami, tad nereikia pergyventi, kad pokalbio arba valgymo metu jie gali atsiklijuoti. Lygiai taip pat šiuo metu technologijos džiugina tikrai gana natūraliai atrodančiais protezais. Niekas nežinos, kad esate su dirbtiniais dantimis, jeigu pats apie nepasisakysite.

Dantų implantai

Greta protezų labai dažnai yra minimi ir implantai. Jie džiugina ne tik burnos ertmės funkcionalumo atkūrimu, tačiau ir estetika. Paprasčiausiai šiuo metu kuriami implantai atrodo kaip tikri dantys. Išties, stebina panašumas. Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi patogesnį gyvenimą ir naujus dantis, kurie grąžinti didesnį pasitikėjimą savimi.

Dantų laminatės

Priekiniams dantims taip pat yra siūlomos laminatės. Nors jos nėra skirtos visam gyvenimui, tačiau tikrai labai puikiai tarnauja bent jau kelerius metus ir ilgiau. Džiugu, kad ne tik padeda atkurti danties funkcionalumą, tačiau ir estetiką. Kuriamos laminatės derinamos prie kitų burnoje esančių dantų, kad bendras vaizdas atrodytų natūraliai.

Estetinis plombavimas

Priekiniams dantims taip pat yra siūlomas estetinis plombavimas. Jo galimybės taip pat labai vertinamos, kadangi atkurti dantys atrodo natūraliai. Kai kurie estetinio plombavimo galimybėmis naudojasi ir dėl to, kad nori suteikti dantims daugiau šviesaus atspalvio. Visgi, mes tokiu atveju siūlome geriau pagalvoti apie balinimą. Galiausiai, ši procedūra yra puiki pagalba, kai reikia sumažinti tarpą tarp dantų.

Įprastas plombavimas

Greta estetinio taip pat viena dažniausiai atliekamų procedūrų yra įprastas plombavimas. Tikrai nerasite žmogaus Lietuvoje, kuris neturėtų bent jau vienos plombos. Juk tai yra galimybė išlaikyti danties funkcionalumą ir tuo pačiu džiaugtis jo kokybę visą gyvenimą. Tik reikia reguliariai lankytis patikrai, kad būtų matoma skylutė dar labai ankstyvame lygyje.

Kasdienė burnos ertmės priežiūra

Jums nebus reikalinga nei viena iš mūsų minėtų procedūrų – jeigu skirsite savi burnos ertmei tiek dėmesio, kiek jai reikia. Ir jo tikrai nereikia labai daug. Svarbiausia yra reguliarumas. Reikia valyti savo dantis su aukštos kokybės priemonėmis, kad rezultatas būtų. Ir džiugu, kad vis daugiau žmonių tai supranta bei diegia savo vaikams.

Galime drąsiai sakyti, kad beveik bet kokias dantų problemas išspręsti galima. Blogiausią k daro žmogus – tai neskuba. O juk kuo ilgiau yra laukiama – tuo problemos darosi vis didesnės ir galiausiai tenka jas ne tik tvarkyti ilgiau, tačiau ir mokėti už jas – daugiau. Kur kas paprasčiau reaguoti čia ir dabar, kadangi ir efektas bus didesnis.

Klinikos kontaktai:

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *