Implantavimas

Dantų implantavimas gražins jums gyvenimo kokybę

Prarasti dantys tikra asmeninė tragedija, tačiau odontologijos pažanga nestovi vietoje. Dantų implantai – tinkamiausias sprendimas kiekvienam, kuriam atsibodo prarastų dantų keliamas diskomfortas. Juk kiaurymės tarp dantų kelia tiek daug nepatogumų: ir maistą kramtyti sunku, ir išvaizda prasta, o ir nuolatinis galvojimas apie trūkstamus dantis nuotaikos nepakelia. Todėl negaiškite, bet pasidomėkite, kur ir kas jums galėtų atlikti dantų implantavimą – patikėkite, jūsų gyvenimo kokybė taps kur kas geresnė. Paaiškinsime, kodėl.

ImplantavimasMaistą bus lengviau sukramtyti

Jei netekote krūminių dantų, žinote, kaip sunku kramtyti maistą. Valgymas tampa kančia, tenka atsisakyti kietų maisto produktų, maisto dalelės stringa tarpuose tarp likusių dantų. Be to, yra stipriai apkraunami likę dantys: jie turi atlikti kramtymo funkciją ir už tuos dantis, kurių jau nebėra. Dantų implantai padėtų išspręsti minėtas problemas – jūs ir vėl galėtumėte valgyti viską, ką norite, negalvodami apie tai, kaip maistą reikės sukramtyti.

Pagražės išvaizda

Jei praradote priekinius dantis (ar bent vieną iš jų), turbūt labiausiai sielojatės dėl nekokios išvaizdos. Juk reprezentatyvi išvaizda šiais laikais taip vertinama, o bedantis žmogus niekam neatrodo patrauklus. Po implantavimo dantys atrodo kaip anksčiau: aplinkiniai žmonės neatskirs, kurie jūsų dantys yra tikri, o kurie – „dirbtiniai“, kadangi naujųjų dantų vainikėliai pritaikomi prie natūralių dantų atspalvio, formos bei skaidrumo. Jūs vėl galėsite šypsotis savo žavinga šypsena!

Jausitės komfortiškai

Implantavimo metu atkurti dantys nekelia jokio diskomforto. Su jais jausitės kaip su natūraliais dantimis. Palyginimui, įprasti protezai ne visada yra patogūs, jie gali trinti, spausti, kristi, judėti burnoje. Su dantų implantais išvengsite bet kokių nemalonių pojūčių, net pamiršite, kad kai kurie dantys yra netikri.

Kalba bus raiškesnė

Kai kurie pacientai savo odontologams skundžiasi, kad dėl prarastų dantų suprastėjo kai kurių garsų artikuliacija. Iš tiesų, taip gali nutikti: be kai kurių dantų sunku ištarti tam tikrus garsus, pradedama švepluoti. Po dantų implantacijos minėtos problemos išnyksta visiems laikams.

Kaulo tirpimo procesai bus sustabdyti

Bedantis žandikaulis ima tirpti. Jei nebėra dantų, nebėra ir jų keliamos įprastos stimuliacijos – žandikaulis ima plonėti ir siaurėti. Ilgainiui šis procesas sukelia veido pokyčius: veido bruožai transformuojasi, žmogus atrodo ne pagal amžių pasenęs. Jei atliekama dantų implantacija, organizmas į implantą reaguoja kaip į tikrą šaknį ir kaulo tirpimas yra sustabdomas.

Pradėsite labiau pasitikėti savimi

Visos minėtos dantų netekimo sukeltos problemos sukelia ir psichologinių bėdų, imama nepasitikėti savimi, vengiama aktyvaus socialinio gyvenimo, gėdijamasi savo išvaizdos, atsiranda virškinimo sutrikimų. Dantų implantai vėl padeda pasijusti visaverčiu žmogumi, sugrįžta pasitikėjimas savimi, vėl pradedama noriai bendrauti su aplinkiniais. Taigi drąsiai galima teigti, kad dantų implantacija prisideda prie gyvenimo kokybės pagerėjimo.

Šaltinis:

Odontologijos klinika Dantenė
V. Krėvės pr. 55-1, LT- 50358 Kaunas
Tel.: +370 (37) 777007

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *