Implantų finansavimas

Už dantų implantus galima atsiskaityti lizingu

Implantų finansavimasTikriausiai ne kartą teko girdėti sąvoką „dantų implantas“. Kas tai?

Implantas – tai iš tam tikros tvirtos medžiagos (dažniausiai titano) gaminamas natūralaus danties pakaitalas. Savo forma jis primena mažą varžtą, įsukamą į paciento žandikaulį. Implanto paskirtis – sukurti tikrosios Jūsų danties šaknies, kurią praradote kartu su danties vainikėliu, pakaitalą. Dantų implantai reikalingi tam, kad ant jų būtų galima tvirtinti matomą danties dalį – protezą. Nors dantų implantų kaina pacientams atrodo ganėtinai aukšta, dauguma odontologijos ir grožio klinikų siūlo dantų implantavimo paslaugą įsigyti „išsimokėtinai“.

Kaip vyksta dantų implantų įsigijimas lizingu?

Odontologijos klinikos yra sudariusios sutartis su vienais ar kitais kreditoriais, kurie jums suteiks vartojimo paskolą būtent dantų implantavimo procedūrai kompensuoti. Prieš įsigydami implantus šiuo būdu, pasidomėkite, per kokį laikotarpį reikės grąžinti paskolą ir kokio dydžio įmokas reikės mokėti. Jei sąlygos jus tenkina ir manote, kad verta implantus įsigyti tokiu būdu – pasinaudokite šia galimybe. Jei nenorite „permokėti“, pasistenkite implantams sutaupyti visą reikiamą sumą iš karto. Pagelbėti gali ir šeimos nariai, giminaičiai.

Svarstote, ar jums tikrai reikalingi dantų implantai?

Manote, kad priprasite prie prarasto estetinio jūsų šypsenos vaizdo, prie nemalonaus jausmo, kai liežuvis lenda į tą vietą, kurioje anksčiau buvo dantis? Deja, tai nėra vienintelis šalutinis poveikis netekus danties. Nepakeitę prarasto danties implantu, rizikuojate sukrikdyti normalią kramtymo funkciją, iškreipti aplink atsiradusią kiaurymę burnoje esančius dantis, susidurti su burnos ertmės infekcija, netgi žandikaulio iškrypimu, kuris pakeis ne tik jūsų kramtymo kokybę, bet ir veido struktūrą. Investuoti į savo šypseną verta – nesvarbu, ar galite padengti visą dantų implantų kainą iš karto, ar mažesnėmis dalimis kas mėnesį.

Kodėl turėčiau rinktis dantų implantus, o ne pigesnę alternatyvą – dantų protezus?

Priežasčių yra daug. Visų pirma, dantų implantais džiaugsitės tikrai ilgai: tinkamai juos prižiūrint – keliasdešimt metų, o jei rinksitės tų gamintojų implantus, kurie savo gaminiams suteikia viso gyvenimo garantiją (pavyzdžiui, STRAUMANN) – net visą gyvenimą!

Dantų implantai visiškai nekenkia aplink juos esantiems sveikiesiems dantims, nes dantų protezai dedami ne ant jų, o ant dirbtinių šaknų. Nešiodami implantus, galėsite pamiršti išimamų dantų protezų keliamus nepatogumus – specifinį protezų klijų skonį  burnoje, protezų klibėjimą, riziką pamiršti įsidėti protezus.

Ar man skaudės?

Tikriausiai baisu įsivaizduoti, kaip prapjaunamos jūsų dantenos, į jas įsukamas metalinis varžtas, o ant jo dedama dar viena danties dalis – vainikėlis. Iš tikrųjų dantų implantavimas yra ganėtinai ilgas procesas, susidedantis iš keleto etapų (implanto įsodinimo, laikino protezo uždėjimo, gijimo, nuolatinio protezo uždėjimo). Turime gerą naujieną pacientams, bijantiems skausmo – procedūros metu taikoma vietinė nejautra, todėl jos metu nieko nejausite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *