Krūtų didinimas klinikoje

Kodėl prieš krūtų didinimo operaciją reikia plastikos chirurgo konsultacijos?

„Noriu krūtų implantų,“ – tokį pageidavimą vis dažniau išreiškia įvairaus amžiaus moterys, kurių netenkina jų natūralių grožybių dydis arba forma. Jei iš tikrųjų esate pasiryžusi įgyvendinti šį savo troškimą ir užsirašyti krūtų didinimo operacijai, turite žinoti keletą pagrindinių dalykų.

Krūtų didinimas klinikojeNuo taško A prie taško B

Matematikos taisyklė sako, kad jei vienoje tiesėje yra vienas po kito išsidėstę taškai A, B, C ir D, ir jūs esate taške A, nepasieksite taško D, jeigu aplenksite taškus B ir C. Taip yra ir su pageidaujamu krūtinės dydžiu. Kartais moterys yra taip nusivylusios savo natūralia krūtine, kad yra pasirengusios ją pakeisti pernelyg radikaliai. Pavyzdžiui, A dydžio krūtinę pakeisti D dydžio gabaritais. Protingiausia būtų rinktis vos vienu ar dviem dydžiais didesnius krūtų implantus. Taip jūsų naujoji krūtinė atrodys natūraliai, gijimas vyks lengviau, o rezultatas tenkins labiau.

Apskriti – jaunatviškesni, lašo formos – natūralesni

Konsultacijos su plastikos chirurgu metu jūs sužinosite, jog krūtų implantai gali būti apskriti arba lašo formos. Apskritus implantus dažnai renkasi užsienio aktorės, kurios filmavimo metu dėvi rūbus didelėmis iškirptėmis. Todėl kalbėdamos apie krūtų implantus moterys juos įsivaizduoja būtent apkritus. Ypač tokie implantai populiarūs Pietų Amerikos šalyse – Meksikoje ar Kolumbijoje.

Tuo tarpu Lietuvos plastikos chirurgai savo pacientėms dažniau rekomenduoja natūraliau atrodančius krūtų implantus. Jie yra lašo formos – taigi, atitinka natūralios moters anatomijos standartus. Žinoma, implantų, skirtų krūtų didinimui, forma priklauso ne tik nuo pacientės norų, bet ir jos natūralių anatominių savybių, pavyzdžiui, kūno sudėjimo. Tai, kas tinka vienai moteriai, gali visiškai netikti kitai.

Paprastai kalbant apie krūtų implantų formą, galioja viena plastikos chirurgų taisyklė. Ji sako, kad apskriti implantai tinka pacientėms su apvaliomis krūtimis, o lašo formos – su panašios į lašą formos krūtimis. Lašo formos implantai rekomenduojami ir toms pacientėms, kurios nepageidauja iškilios, „į akis krentančios“ krūtinės.

Nežinote, kuri krūtų forma jums patiktų labiau? Ne bėda! Šiuolaikinės plastikos chirurgijos klinikos atlieka vadinamąsias „3D simuliacijas“. Jų metu pacientės mato galimą savo būsimos krūtinės vaizdą.

Pjūvio (ir rando) vieta – pasirinktinai

Yra trys pagrindiniai būdai „patalpinti“ krūtų implantą: pjauti odą tiesiai po krūtimi, pažastyje arba pjūvį daryti spenelio aureolėje. Kaip ir krūties forma, pjūvio vieta priklauso nuo dviejų dalykų: pacientės pageidavimų ir jos anatominių savybių. Paprastai pacientei parenkama tokia pjūvio vieta, kad jį atlikus po operacijos nesimatytų rando (bent jau plika akimi).

Krūtų didinimo operacija paprastai trunka porą valandų. Jos metu taikoma bendrinė nejautra, todėl pacientė pjūvių nejaučia. Apatinė krūtų implantų dalis yra paliekama po krūtyje esančia liauka, o viršutinė – po raumeniu.

One thought to “Kodėl prieš krūtų didinimo operaciją reikia plastikos chirurgo konsultacijos?”

  1. Drastiskai pasididinus jokio tipo implantais nebeatrodysi naturaliai. Man is viso graziausia B dydzio krutine. Tad turincioms mazesne gal ir verta pasididinti, kad atrodyti moteriskiau, taciau liekno sudejimo moteris su D dydziu atrodo vulgariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *