Dermatologo paslaugos

Norintiems sužinoti daugiau apie dermatologijos paslaugas Vilniuje

Dermatologo paslaugosAr jums patinka tai, ką apie jus transliuoja jūsų odos būklė?

Kaip teigia Vilniaus mieste esančioje klinikoje „Grožio chirurgija“ grožio procedūras atliekanti dermatologė Aušrinė Ramanauskaitė, mūsų oda yra stebuklas. Oda mums leidžia liesti ir pažinti pasaulį, o tai, kas vyksta mūsų organizme, odoje atsispindi tarsi veidrodyje. Ar jums patinka tai, ką oda transliuoja apie jus?

Jeigu ne, galbūt neturėjote galimybės skirti odai pakankamai dėmesio. O galbūt jį skyrėte, tačiau naudojote netinkamas priemones. Ką daryti, norint ištaisyti netinkamos odos priežiūros paliktus padarinius?

Dermatologijos paslaugos „Grožio chirurgijos“ klinikoje

Užsikimšusios poros, odos išsausėjimas, riebalavimasis, aknė – tai tik keletas odos problemų, su kuriomis susiduria įvairaus amžiaus žmonės. Senstant odos problemų tik daugėja, o grožio specialistai teigia, kad oda pradeda senti vos sulaukus dvidešimties. Todėl natūralu, kad kone kiekvienas pacientas bent kartą gyvenime kreipiasi į dermatologijos kliniką.

Vilniuje esančios „Grožios chirurgijos“ pacientai žino, kad čia jie gali gauti platų dermatologijos paslaugų spektrą. Išlyginti, atjauninti odą, suteikti jai skaistumo, pašalinti nepageidaujamus darinius ir išgydyti odos ligas – tokie yra pagrindiniai specialistų, dirbančių dermatologijos klinikoje Vilniuje, tikslai.

Lazerinės grožio procedūros

Nemažai grožio procedūrų „Grožios chirurgijos“ klinikoje Vilniuje yra atliekamos lazeriu. Vienas lazeris gali būti panaudojamas pačioms įvairiausioms procedūroms atlikti, kadangi jis turi keičiamus aplikatorius. Aplikatoriai skiriasi savo diametru, o kiekvienai procedūrai atlikti keičiamas lazerio skleidžiamų impulsų dažnis ir stiprumas.

Lazeriu atliekamos dermatologinės procedūros yra neskausmingos, todėl pacientams neprireikia nejautros. „Grožio chirurgijos“ dermatovenerologė A. Ramanauskaitė teigia, kad nepaisant neinvazinio procedūrų pobūdžio, lazeriu sėkmingai galima pašalinti išsiplėtusius kapiliarus, panaikinti veido raudonį, įvairius kraujagyslių ir kitų odos elementų darinius.

Geriausia – nelaukti, kol odos susirgimas išplis

Dermatologijos specialistai teigia, kad kilus įtarimų, jog sergate kuria nors odos liga, nevertėtų bandyti jos gydyti pačiam. Dėl laiko stokos ir siekdami sutaupyti kartais sau padarome „meškos paslaugą“ ir nedidelis odos susirgimas, kurį lengvai galėjo pagydyti dermatologijos specialistas, tampa kur kas rimtesnės ligos akstinu. Nevertėtų pulti ieškoti tinkamiausio vaisto jūsų patiriamiems simptomams pašalinti internete ar aklai pasikliauti liaudies medicinos patarimais. Geriau kuo greičiau užsiregistruokite į dermatologijos kliniką ir savo problemą aptarkite su specialistu.

Pavyzdžiui, yra daugybė būdų ir priemonių pašalinti karpas. Tačiau ne kiekvienas žino, jog karpų gydymo metodas turi būti parenkamas atsižvelgiant į karpos lokaciją, jos kilmę, išsidėstymą, karpų skaičių, jeigu jų yra ne viena. Kartais galima karpą lengvai pašalinti lazeriu, o kartais tenka keletą mėnesių gerti antivirusinius vaistus ir leisti jai išnykti pačiai. Todėl profesionalaus dermatologo konsultacija tokiais atvejais yra ne tik naudinga, bet ir būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *