dantų implantacijos mitai

5 didžiausi mitai apie dantų implantaciją

Dantų implantacija – procedūra, kuriai drąsiai ryžtasi ne visi. Vieni nerimauja dėl implantų kainos, kiti – dėl to, kad skaudės ar nauji dantys labai skirsis nuo kitų. Odontologijos klinikos „Dantų estetika“ komanda dažnai susiduria su šiais ir panašiais mitais. Norite geriau suprasti, kodėl verta rinktis implantaciją? Siūlome susipažinti su gajausiais mitais ir įsitikinti, jog jais netikite.

Dantų implantai atrodo nenatūraliai

dantų implantacijos mitaiŠis mitas – ypatingai senas. Juo, ko gero, tikima dėl to, jog implantacija atrodo kaip mažai besikeičianti sritis. Metalinė „šaknis“ ir keraminis viršus: taip implantus įsivaizduoja daugelis. Tai tiesa, bet visgi šiandien implantai gaminami naudojat skirtingas medžiagas, ieškant geriausiai prigyjančio, natūraliausiai atrodančio varianto. Dėl to implantai skiriasi tiek kaina, tiek estetinėmis ypatybėmis, tiek patvarumu.

„Dantų estetikos“ kompleksą sudaro ne tik klinika, bet ir laboratorija. Pastarojoje taikant naujausius metodus gaminamos nuo tikrų dantų vizualiai kone neatskiriamos karūnėlės (protezai). Jos į natūralius dantis panašios visais atžvilgiais: ir spalva (pigmentacija), ir paviršiaus tekstūra, ir forma. Tokių dantų implantacija vienodai geras pasirinkimas tiek priekinėje, tiek galinėje burnos dalyje.

Tai – itin brangi procedūra

Nerimaujantiems dėl implantų kainos verta apgalvoti visus procedūros ypatumus ir privalumus. Jei lygintume implantus su, pavyzdžiui, išimamais protezais, pirmieji yra gerokai pranašesni vien dėl patogumo. Dantų implantai puikiai atlieka savo funkciją ne vieną dešimtmetį. Taigi, tai – investicija į puikų, ilgalaikį rezultatą. Ar geriau nuolat jausti diskomfortą, leisti nykti žandikauliui, dantenoms, bijoti šypsotis, ar pasidovanoti tvirtus, dailius, pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę grąžinančius dantis – spręsti Jums.

Primename, kad mūsų klinikoje už paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai. Be to, taikome nuolaidą implantacijai senjorams. Jūsų patogumui galime pasirūpinti transportavimu iš bet kurios Kauno vietos, pasiūlyti nakvynę virš klinikos ir laboratorijos esančiame jaukiame bute.

Dantų implantacija – ilga ir labai skausminga

Vieno danties implantacija vidutiniškai trunka apie pusvalandį. Procedūros metu taikoma vietinė nejautra. Prireikus galima ir sedacija – jos metu pacientas pusiau primigdomas. Visgi bendrai kalbant implantacija laikoma gana nesudėtinga invazine procedūra. Visi odontologijos klinikos „Dantų estetika“ specialistai siekia, kad dantų implantai tiek jų įsukimo metu, tiek po procedūros nekeltų jokio diskomforto. Dėl to nerimauti neverta – tiesiog aptarkite su gydytoju, kuris nuskausminimo variantas Jums priimtiniausias.

Prie implantų sunku priprasti

Nepriklausomai nuo implantų kainos ar implantacijos būdo, visuomet rūpinamės, kad liktumėte visapusiškai patenkinti rezultatu. Mitas, ko gero, atsirado dėl pačios procedūros specifikos: metalo įsriegimo į žandikaulį. Verta žinoti, kad implantai gaminami iš organizmo puikiai priimamų medžiagų – titano ir cirkonio lydinio. Šie metalai nekelia alergijos, aplink juos lengvai apauga kaulas.

Be to, dantų implantacija atliekama tik iš anksto aptarus geriausią karūnėlės dizainą – tokį, kuris būtų kuo panašesnis į kitus Jūsų dantis. Dėl šios priežasties naujasis dantis ir atrodo visiškai natūraliai, ir kelia beveik tokius pačius pojūčius, kaip ir tikrieji dantys.

Implantus sunku prižiūrėti

Iš esmės dantų implantai turėtų būti prižiūrimi kone taip pat, kaip ir tikrieji dantys. Kai jie prigyja, tereikia valyti dantis porą kartų per dieną, tam naudojant įprastą ir tarpdančių šepetėlį, tarpdančių siūlą, dantų pastą. Be to, nėra griežtų, specifinių dietos apribojimų.

Dantų implantacija – tai tiesiog šiuolaikiškas, saugus būdas ir vėl mėgautis dailia šypsena, komfortu, pasitikėjimu savimi. Siekiame, kad liktumėte visiškai patenkinti implantų kainos, patogumo, estetikos atžvilgiu ir džiaugtumėtės rezultatu ilgus dešimtmečius. Jei norite sužinoti apie procedūros galimybes daugiau, nedvejokite – drąsiai registruokitės konsultacijai. Mielai aptarsime visus niuansus tam, kad sprendimą priimtumėte tik žinodami faktais grįstą informaciją.

Parengė:

Dantų estetikos klinika
Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas
+370 600 25559
info@dantuestetika.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *