Vizitas pas ginekologę

Vizitas pas ginekologę, ką daryti ir ko ne

Tokios jautrios kūno vietos, kaip moters lytiniai organai, apžiūra yra kasdieninis darbas ginekologei, tačiau retas „malonumas“ pacientei. Kad vizitas pas ginekologe būtų kuo mažiau nemalonus, reiktų žinoti kelis pagrindinius dalykus.

Ko daryti prieš lankantis pas ginekologę tikrai nevertėtų?

Ginekologės Kauno mieste (ar kitose vietovėse) yra savo srities žinovės, kurios per savo darbo praktiką yra mačiusios visko, Tačiau ar tikrai norėtumėte, kad išvydusi jus be apatinių kelnaičių ginekologė netektų amo? Jei ne, prieš vizitą pas ginekologijos specialistę patariame nedaryti keleto dalykų.

Vizitas pas ginekologęVisų pirma, neverta skusti gaktos plaukų. Nors kai kurioms moterims atrodo, kad taip jos atrodo „švariau“, ginekologei tai gali sukelti tik nereikalingų klausimų apie paraudusią odą ir išorinių lytinių lūpų sudirgimą.

Taip pat prieš lankantis ginekologės kabinete reiktų vengti lytinių santykių. Ir ne tik apžiūros dieną, bet ir 2-3 dienas prieš tai. Ypač jų vengti reikėtų, jeigu jums bus atliekamas tepinėlio tyrimas, nes lubrikanto ar spermos likučiai gali turėti įtakos tyrimo rezultatams – juos iškreipti.

Žinoma, svarbiausias dalykas, kurio reiktų vengti vizito ginekologės kabinete metu – melavimas ar tiesios nutylėjimas. Ginekologė tikrai su niekuo nepasidalins paslaptimis, išgirstomis jos kabinete, tačiau ji ir negalės padėti, jeigu nebūsi su ja iki galo atvira. Patikėk, apie lytinių partnerių skaičių ar šeimos planavimą tavęs ji klausinėja tikrai ne dėl smalsumo, o dėl to, kad tai gali turėti įtakos tavo sveikatai.

Kaip reiktų pasiruošti vizitui pas ginekologę Kaune ar kitur?

Ginekologė – žmogus, kurio kabinete turi gerbti ir save, ir ją. Todėl prieš apžiūrą būtinai apsiplauk lytinius organus. Tačiau nepersistenk: jei vandens srovę nukreipsi tiesiai į juos ir išplausi natūralias makšties bakterijas, tai gali pakeisti tyrimų rezultatus. Apsiprausdama nenaudok dušo želės ar specialių prausiklių: juos palik toms dienoms, kai nereikės lankytis pas ginekologę.

Jeigu pas ginekologijos specialistę eini pietų pertraukos metu, po paskaitų ar darbo, bent jau pasistenk apsivalyti drėgna servetėle. Juk nenori, kad nemalonus kvapas gydytoją atbaidytų nuo tolimesnės apžiūros? Prieš apžiūrą nueik į tualetą – bus geriau, jei vizito pas gydytoją metu tavo šlapimo pūslė bus tuščia.

Jokiu būtų nesiregistruok vizitui pas ginekologę „tomis dienomis“. Mėnesinių metu be kraujo ginekologė nieko nepamatys ir neištirs. Geriausias laikas vizitui pas šią gydytoją – pirmosios dienos po menstruacijų. Jei paskutiniu metu teko gerti antibiotikų, apsilankymą pas ginekologę nukelk dviem ar net trims savaitėms.

Pasiruošk, kad apžiūros metu ginekologė gali čiupinėti tavo krūtis arba kišti pirštus į analinę angą. Tai normalu. Tokiu būdu tikrinama, ar pacientė neturi įtartinų darinių šiose srityse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *