Nuovargio ir streso atsikratyti padės profesionalus masažas

koju-masazasVienas sveikiausių būdų įveikti stresą

Kiekvieno žmogaus gyvenime iškyla tam tikrų stresinių situacijų. Tai gali būti buitinės ar finansinės problemos, nesutarimai su antrąja puse, įtampa, kylanti darbe ir studijų metu, artimo žmogaus ar augintinio netektis ir daugybė kitų. Kai kurie žmonės tokiais atvejais kreipiasi į psichologą, kiti imasi vaistų, treti – sporto, ketvirti – žalingų įpročių. Vienas iš geriausių ir sveikiausių būdų įveikti stresą bei nuovargį, save palepinti ir leisti sau atsipalaiduoti – profesionalaus specialisto atliktas masažas.

Atpalaiduojantis ir gydantis masažas

Profesionalus atpalaiduojantis masažas gali būti atliekamas specializuotuose salonuose, o jei norima, kad masažas ne tik atpalaiduotų, bet ir gydytų, reiktų kreiptis į gydančio masažo specialistus. Tokie masažistai dirba Kaune ir kituose miestuose įsikūrusiose reabilitacijos klinikose, sveikatingumo centruose ir kitose gydymo įstaigose. Šiuo metu sparčiai populiarėja dvi gydančio masažo rūšys: vakuuminis masažas ir limfodrenažinio masažo procedūra.

Kokias organizmo problemas gali išspręsti vakuuminis masažas?

Kaip ir sako pats procedūros pavadinimas, pagrindinė vakuuminio masažo sistemos dalis yra… vakuumas. Procedūros metu pacientas yra masažuojamas specialiais antgaliais, kurie pripildyti subatmosferinio slėgio. Tokia sistema, kartu su masažiniais voleliais, leidžia sukurti pulsuojantį arba tolygų vakuumą: antgaliai prisisiurbia prie odos ir ją įtraukia. Jeigu vaikystėje jums teko patirti „taurių statymo“ procedūrą, galite įsivaizduoti, kokiu principu atliekamas ir vakuuminis masažas.

Masažuojant odą vakuumu, pagerinama organizmo kraujotaka, geriau veikia limfinė sistema. Norintiems turėti gražią odą, šis masažas taip pat patiks, nes jo metu pradeda aktyviau gamintis elastino ir kolageno skaidulos, dėl to oda išsilygina ir įgauna sveiką atspalvį. Šis masažavimo būdas pagreitina riebalų skaidymąsi, todėl jie geriau „dega“, pradeda nykti celiulitas. Vakuuminis masažas „priverčia“ greičiau vykti ir medžiagų apykaitą, todėl iš organizmo aktyviai šalinami įvairūs toksinai.

Masažas vakuumu atpalaiduoja pacientą, nuramina jį po sunkios dienos, sumažina fizinius negalavimus ir skausmą, atsirandantį dėl streso nugaros, sprando, kojų srityse. Po tokio masažo pacientas geriau miega.

Limfodrenažinis masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir koreguoja kūno formas

Dar viena masažo rūšis – limfodrenažinis masažas – patiks tiems, kurie geriausiai atsipalaiduoja suderindami pasyvų poilsį ir kūno gražinimo procedūras. Masažo metu naudojamas  kompresinės terapijos aparatas (pavyzdžiui, Kauno klinikoje masažą atliekantys specialistai naudoja aparatą „Pulstar PSE“).

Kaip ir masažavimas vakuumu, limfodrenažinis masažas suaktyvina kraujotaką ir limfinę sistemą bei medžiagų apykaitą, taip šalindamas iš organizmo skysčių perteklių. Šio masažo metu skysčiai iš organizmo šalinami itin aktyviai, todėl pastebimas rezultatas yra matomas vos po kelių procedūrų. Tai greitas būdas pakoreguoti kūno formas (pavyzdžiui, prieš svarbų įvykį), tačiau jis negali pakeisti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo.

One thought to “Nuovargio ir streso atsikratyti padės profesionalus masažas”

  1. Man tai pats pačiausias limfodrenažinis masažas, labai patinka būsena po procedūros. O kūno formos reguliariai lankantis tokio tipo masažuose, tikrai yra akivaizdžiai koreguojamos. Na čia aš kalbu asmeniškai apie save ir dalinuosi nuomone būtent taip kaip yra man.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *