moteris su implantais

Danties implantas – tvirtas natūralaus danties šaknies pakaitalas

Nuostabi šypsena susijusi ne tik su estetika, tačiau taip pat ir su sveikata. Deja, prasta burnos ertmės priežiūra, genetika arba traumos prisideda prie dantų netekimo, o tuomet gyvenimas yra ne tik sunkesnis dėl kramtymo problemų, tačiau ir dėl socialinio diskomforto. Alternatyva netekus nuosavų dantų yra dantų implantai, kurie ir atrodo kaip natūralūs dantys ir funkcionalumo prasme juos atitinka 100%.

moteris su implantaisSvarbiausia, žinoma, patikima klinika, kurioje ne tik gausite paslaugas, tačiau ir atsakymus į Jums kylančius klausimus. Patikimos klinikos vardą pelnęs „Garliavos Odontologijos Centras“ įsikūręs Kaune – tai, ko reikia Jūsų šypsenai.

Dantų implantavimo naudos

Geros kokybės, sertifikuoti dantų implantai leis Jums džiaugtis tokia šypsena, kuri, atrodo, bus kaip natūrali. Pamirškite, kad netekote nuosavų dantų, kasdien galėsite plačiai šypsotis, o implantams nereikia jokio ypatingo dėmesio.

  1.     Implantai suteikia patogumo jausmą, kadangi nereikia pergyventi dėl jų „laikymosi“ kaip kad protezų atveju. Pasikartosime, kad šie dantys ne tik atrodo kaip natūralūs, tačiau ir jausmas, kad jie visą laiką buvo Jūsų burnoje – leis pamiršti, kad teko lankytis dėl to pas specialistus.
  2.     Dar vienas labai svarbus tokių dantų privalumas yra patvarumas. Jie tarnaus Jums visą gyvenimą, kadangi pagaminti iš aukščiausios kokybės titano.
  3.     Kalbant apie funkcionalumą taip pat verta paminėti, kad kramtyti su šiais dantimis galėsite taip pat kokybiškai kaip ir su tikrais. Taigi, funkcionalumo prasme – jokio skirtumo.
  4.     Pasikartosime, kad daugeliui klientų patinka natūrali implantų išvaizda. Nežinantys net nesuvoks, kad Jūsų burnoje yra dirbtiniai dantys. Implantuojant vieną, kelis – jie yra derinami prie likusių dantų tiek savo forma, tiek spalva. Išlaikomas natūralumas.
  5.     Daugeliui pacientų svarbu ir tai, kad dantų implantai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Valykite juos taip pat kaip ir įprastus dantis, palaikykite burnos ertmės priežiūrą kasdien, naudokite ne tik pastą, tačiau ir skalavimo skystį.
  6.     Implantavimas tinka beveik visiems pacientams. Pritaikomumo lygis siekia 95-98%.
  7.     Galiausiai, šis atkūrimas padeda maksimaliai išsaugoti tikrus dantų. Tai yra odontologijos tikslas, tad kuriami via inovatyvesni metodai, kurie ne tik atkuria dantis, tačiau ir juos apsaugo, išlaiko „rekonstrukcijos“ metu.

Žinoma, visos šios naudos bus pasiekiamos tik radus patikimą kliniką. Niekada nepasitikėkite tais, kure atlieka paslaugas nelegaliai, abejotinose klinikose, galiausiai, negali pateikti implantų kokybės įrodančių sertifikatų.

Dantų implantas – tai kaulas, kuris atstoja natūralią šaknį

Galima sakyti, kad dantų implanto tikslas yra atkurti natūralią danties šaknį. Tai yra modernus, tobulai žmogaus ertmei pritaikytas pakaitalas, kuris yra gaminamas iš ypač tvirtos, tačiau tuo pačiu lengvos medžiagos, kuri žmogui nekelia jokio diskomforto. Nedidelis, varžto formos lydinys yra sriegiamas į žandikaulį vietoje prarasto danties. Ant viršaus maunamas tobulai žmogaus dantis atitinkantis implantas, kuris atlieka kramtymo funkciją.

Svarbu ir tai, kad dantų implantas gali būti naudojamas ir vieno danties atkūrimui, priešingai, nei protezas. Žinoma, jeigu reikia, implantavimas tarnauja ir kelių dantų, visos linijos atkūrimui. Atkurti vainiką galima labai įvairiais būdais, tačiau būtent implantai leidžia jį atstatyti nuo šaknies, o ne tik „padengti iš viršaus“.

Atkurtas dantis, tai yra implantas, tarnauja žmogui visą gyvenimą. Žinoma, reikia nepamiršti skirti dėmesio ir kitiems dantims, visai burnos ertmei. Kuo daugiau priežiūros bus – tuo dantys bus sveikesni, gražesni ir kels Jums daugiau pasitikėjimo savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *