vestuviniai žiedai

7 pasiruošimo vestuviniam makiažui taisyklės

vestuviniai žiedai

Vestuvių vaišės, vestuvinių žiedų pasirinkimas, turininga fotosesija, dinamiški konkursai ir šokiai – ne kiekviena šukuosena ir makiažas gali atlaikyti vestuvių dienos dinamiką. Kaip mėgautis švente ir negalvoti kiekvieną minutę: kaip aš atrodysiu ir kaip atrodysiu nuotraukose? Uždavėme šį klausimą…

Harmonija ir balansas tarp natūralumo ir ryškių akcentų – pagrindiniai profesionalaus makiažo bruožai. Fotografuojant ir filmuojant vestuvinis makiažas turi puikiai atrodyti kadre. Norėdami tai padaryti, ekspertai naudoja specialią profesionalią hipoalerginę ir atsparią kosmetiką. Nedirgina odos, nesukuria blizgesio ir netepa kitų bučiniais ir apkabinimais.

Privalomi bazinio makiažo elementai

Privalomi bazinio makiažo elementai yra lengvas, matinis toninis pagrindas ir išraiškingos blakstienos. Lūpų, vokų ir skaistalų atspalviai parenkami individualiai, atsižvelgiant į nuotakos spalvos tipą, suknelę, aksesuarus, sezoną ir, žinoma, vestuvių stilių.

Likus kelioms dienoms iki vestuvių atliekama grimo repeticija leis nustatyti pagrindinius akcentus, pasirinkti spalvų paletę, pakoreguoti spalvų perdengimo intensyvumą.

Septynios taisyklės, kaip paruošti odą vestuviniam makiažui

  1. Nuo pirmos pasiruošimo vestuvėms dienos pradėkite ypatingą dėmesį skirti savo mitybai, nes tai labai priklauso nuo jūsų odos būklės. Susilaikykite nuo maisto, kuris gali sukelti alergiją, taip pat riebaus ir saldaus maisto.
  2. Likus dviem savaitėms iki vestuvių atsisakykite šveitimo ir mechaninio veido valymo, kad vestuvių rytą ant veido nesimatytų raudonų dėmių.
  3. Per savaitę. Sustojimas ir užsiėmimai soliariume. Iki vestuvių dienos įdegis turės laiko išlikti, o oda nebus sausa ir pažeidžiama.
  4. Penkios dienos iki vestuvių. Neeksperimentuokite su naujais grožio produktais. Staigi alergija tik padidins jūsų susijaudinimą ir bereikalingą stresą.
  5. Likus trims dienoms iki vestuvių atlikite antakių korekciją. Per šį laiką jos nepraras gražios formos, o galimas paraudimas jau praeis.
  6. Vestuvių išvakarėse negerkite daug skysčių, kad netintų akių vokai ir netintų veidas.
  7. Būtinai gerai išsimiegokite, gaivi išvaizda ir laiminga išvaizda – jau pusė vestuvių įvaizdžio. Ryte nuplaukite veidą vėsiu vandeniu su ramunėlėmis ir laukite atvykstant stilistės-vizažistės.

Vestuvių išvakarėse

Jei staiga ant veido atsiranda koks nors uždegimas, jo nerinkite ir nespauskite – naudokite kokią nors sausinimo priemonę.

Norėdami pašalinti perteklinį lūpų lupimąsi – perbraukite jas minkštu dantų šepetėliu, o tada patepkite drėkinamuoju lūpų balzamu,

SVARBU: Vakarą skirkite sau, atsipalaiduokite ir eikite anksti miegoti. Miegas yra geriausia priemonė nuo mėlynių po akimis.

Prieš miegą odą gerai sudrėkinkite, pavyzdžiui, drėkinamąja kauke, šią dieną svarbu neeksperimentuoti, o naudoti tik pažįstamą ir jau patikrintą kosmetiką. Ir atminkite, kad pagrindinė merginos puošmena yra gera nuotaika ir šypsena!

Vestuvių dieną

  • Nelieskite ir netrinkite rankomis veido ir akių – tam yra servetėlės.
  • Kad veidas neblizgėtų, naudokite pudrą ir matines servetėles, o ne uolėkite su blizgesiu, kad nuotraukose lūpos neatrodytų riebios.
  • Nesijaudinkite su blizgučiais – jie gali palikti blizgesį nuotraukose.

Pabaigai

Vestuvės – svarbus ir jaudinantis įvykis, pasitaiko, kad dėl išgyvenimų paūmėja odos problemos. Gali būti alerginė reakcija į kosmetiką. Kad taip nenutiktų, vestuviniam makiažui odą geriau paruošti iš anksto.

Informacijos šalitnis: santuoka.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *