plaukų šalinimas lazeriu

7 būdai atsikratyti plaukų nuo rankų

plaukų šalinimas lazeriu

Vyrams būdinga tanki augmenija ant kūno. Tačiau kartais panašus reiškinys gali būti pastebėtas kai kurioms moterims. Stori moterų rankų ir kojų plaukai tampa kompleksų priežastimi, o klausimas, kaip atsikratyti nepageidaujamos augmenijos, nekrenta į galvą. Atrodytų, kas gi taip sunku?

Skutimasis, kremai, šviesinimas, saloninės procedūros, vaškavimas, cukraus pasta, epiliatoriai yra daug veiksmingų būdų. Tačiau neskubėkite atsakyti, ne viskas taip paprasta, kaip gali atrodyti!

Taip, yra daug būdų, kaip atsikratyti plaukų ant rankų: bet kai kurie išsprendžia problemą dramatiškai, o kiti suteikia tik laikiną efektą. Kaip visam laikui atsikratyti plaukų ant rankų, išsiaiškinsime kartu!

Plaukų šalinimas lazeriu

Tikriausiai esate girdėję apie plaukų šalinimą lazeriu. Iki šiol tai yra patogiausias ir efektyviausias būdas. Veikiant labai koncentruotam lazerio spinduliui, praeinančiam per plauko veleną, ląstelės, kuriose yra melanino, įkaista, o plaukų folikulai sunaikinami. Oda plaukų šalinimo lazeriu metu nepažeidžiama, o tik šiek tiek įkaista, o po to greitai atšaldoma.

Plaukų šalinimas lazeriu gali visam laikui pašalinti plaukus. Tačiau po procedūros visada atsiranda „atsarginių“ arba neveikiančių plaukų folikulų, todėl norint visiškai pašalinti plaukus, reikia kelių seansų.
Plaukų šalinimas lazeriu yra tikslus ir saugus – plaukeliai pašalinami nepažeidžiant odos.

Vienas iš geriausių depiliacijos salonų Depiliacijos salonas Vilniuje EPIL.

Kontraindikacijos

Plaukų šalinimas lazeriu neatliekamas:

  • su odos ligomis, spuogais, pustulėmis;
  • nėštumo ir žindymo laikotarpiu;
  • sergant infekcinėmis ligomis, onkologinėmis ligomis, cukriniu diabetu;
  • su hormoniniais sutrikimais ir endokrininėmis ligomis.

Privalumai

  • Tikslumas: jei pageidaujama, lazeriu galima pašalinti bet kurią plauko dalį, neliečiant ir nepažeidžiant odos.
  • Greitis: Kas sekundę lazeriu apdorojami dideli plaukų plotai. Maži plaukelių ploteliai, pavyzdžiui, virš viršutinės lūpos, pašalinami greičiau nei per minutę.
  • Patikimumas: dauguma pacientų praneša apie ilgalaikį plaukų šalinimą po 4–8 procedūrų.
  • Veiksmingumas: Veiksmingesnis tamsių plaukų srityse.

Plaukų šalinimo skustuvas

Taigi, lengviausias būdas yra pašalinti plaukus skustuvu. Pagrindinis jo trūkumas yra trumpalaikis poveikis. Be to, plaukai ant rankų auga ražienas ir atrodo labai negražiai. Metodo patrauklumas yra greitis.

Metodo privalumai: greitis ir pigumas, neskausmingumas.

Minusai: rizika susižaloti odą, po tam tikro laiko besitęsiantis plaukų augimas, plaukai auga dar stipriau.
Augalijos šviesinimas

Kitas neskausmingas būdas – plaukų balinimas

Tiesa, augalijos nepanaikina, o daro ją mažiau pastebimą.

Argumentai „už”: galima atlikti namuose, ilgalaikis poveikis, nėra šerių, lengva gauti ingredientų.

Minusai: galimi alergijos pasireiškimai, netinkamai paruošus mišinį, kyla nudegimų pavojus, reikia laiko ir kantrybės.

Depiliaciniai kremai glotnioms rankoms

Kitas neskausmingas būdas susidoroti su nepageidaujamais plaukais. Prieš naudojant bet kokį depiliacinį kremą, rekomenduojama įsitikinti, ar jam nėra alerginės reakcijos.

Argumentai „už”: Galima naudoti namuose vieną, neskausmingas, greitas plaukų šalinimo būdas.

Minusai: kremuose esančios cheminės medžiagos gali sudirginti, jei turite jautrią odą, blogai kvepiate ir visam laikui nepašalinate plaukų.

Plaukų šalinimas epiliatoriumi

Šie nuostabūs plaukų šalinimo aparatai leidžia apie juos pamiršti gana ilgam – kartais net iki 4 savaičių. Nauji plaukai atrodo mažiau išraiškingi, nes pašalinamas ne tik pats plaukas, bet ir plauko folikulas. Tačiau plaukų šalinimas epiliatoriumi neskausmingai neveiks.

Norint sumažinti diskomfortą, rekomenduojama rankų odą garinti arba, atvirkščiai, skausmui malšinti naudoti ledą ar šaltą rankšluostį.

Privalumai: ilgalaikis poveikis.

Minusai: skausmas

Vaškavimas

Vaškavimas arba vaškavimas yra dar vienas būdas ilgą laiką pašalinti plaukus su lempute. Taip, šio metodo negalima pavadinti maloniu. Be to, panaudojus vaško juosteles kartais lieka trumpų plaukų.
Vegetacija pradeda augti 2-4 savaites. Procedūrą rekomenduojama atlikti, kai plaukelių ilgis siekia bent 5 mm.

Pliusas: laikinai pašalina plaukus tiesiai iš lemputės. Priklausomai nuo plaukų tipo ir organizmo ypatybių, plaukai pradės augti po 2-6 savaičių. Atauga silpni ploni plaukai.

Minusai: Kad vaškas priliptų ant plaukelių, būtina, kad jų ilgis būtų bent 5 mm. Procedūra skausminga, nes tenka ištraukti plaukus nuo šaknų.

Cukravimas

Taip pat galite atsikratyti plaukų su cukrumi. Ne, tu neprivalai jo valgyti! Iš cukraus ruošiama karamelės masė ir su ja, kaip ir su vašku, pašalinami plaukeliai.

Argumentai „už”: ne toks skausmingas kaip vaškavimas.

Minusai: vargu ar tinka tiems, kurie yra alergiški citrusiniams vaisiams, nepageidautina atlikti procedūrą po saulės nudegimo arba jei yra odos pažeidimų.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *