Odos gydymas Vilniuje

Odos ligų gydymas ir dermatologės konsultacijos Vilniuje

Dermatologijos specialistės pagalba sergantiems odos ligomis

Odos ligos, pradedant skausmingais spuogais, baigiant ilgai besitęsiančiu uždegimu, kankina vis daugiau žmonių. Į dermatologijos klinika Vilniuje atvyksta konsultacijoms ir teikiamoms paslaugoms įvairaus amžiaus pacientai, ypač paaugliai. Dermatologijos procedūros atliekamos privačiose klinikose, pavyzdžiui, Vilniaus centre esančioje „Grožio chirurgijoje“. Čia galima išsigydyti tokias odos ligas, kaip aknė, dermatitas, žvynelinė, baltmė ir daugelis kitų.

Odos gydymas VilniujeKokie odos susirgimai kankina dermatologės Vilniuje pacientus?

Klinikos „Grožio chirurgija“ dermatologės klientai – odos ligų ir sudirgimų kankinami žmonės. Jie į kliniką kreipiasi dėl egzemos ir kitų uždegiminių ligų, alerginių odos reakcijų, veido raudonio („rožinės“). Taip pat dermatologijos procedūros čia atliekamos turintiems pigmentacijos sutrikimų, kankinamiems plaukų slinkimo problemos. Į dermatologę Vilniuje kreipiasi pacientai, užsikrėtę infekcinėmis ligomis: grybeliu, įvairiais virusais ir bakterijomis, odos parazitais.

Dermatologės konsultacijos gelbsti užpuolus genetinėms ar autoimuninėmis ligomis, pavyzdžiui, pūsleline ar vilklige. Taip pat į ją galima kreiptis dėl padidėjusio prakaitavimo, vaikų ar nėščiosios dermatozės. Odos susirgimai gydomi tiek konservatyviais metodais (geriamaisiais ar tepamais vaistais, veido kaukėmis ir pan.), tiek pasitelkiant chirurgo pagalbą (operaciją) ar lazerį.

Lazeris – šiuolaikinės dermatologijos palydovas

Nemaža dalis dermatologės konsultacijų Vilniuje pasibaigia siūlymu odos problemas išspręsti šiuolaikišku, greitu ir itin efektyviu būdu – gydant jas lazeriu. Lazeris gali atjauninti odą, ją išlyginti, pašalinti nuo jos paviršiaus nereikalingą odos sluoksnį, panaikinti randus, strijas, pigmentines dėmes.

Lazeriu galima pašalinti nereikalingus plaukelius beveik nuo viso žmogaus kūno, sutvarkyti išsiplėtusias kojų venas ir sutrūkinėjusius kapiliarus, gydyti nuospaudas, karpas ar grybelį. Dermatologijos specialistai Vilniuje yra aprūpinti naujausia lazerine technika, mat klinikos „Grožio chirurgija“ padalinys čia atsidarė visai neseniai.

Apgamai – tarp aktualiausių dermatologės pacientų problemų

Apgamas gali būti ir mažas „grožio taškelis“ ir didelis nerimo šaltinis. Tai priklauso nuo jo dydžio, spalvos, paviršiaus ir kūno vietos, kurioje jis yra. Ne paslaptis, kad apgamus neigiamai veikia tiesioginiai saulės spinduliai – jų veikiami šie gali tapti piktybiniai. O didelius, tamsius apgamus nuo saulės spindulių apsaugoti itin sunku, ypač vasarą. Todėl tiek daug apgamų turintiems žmonėms, tiek turintiems bent vieną apgamą itin matomoje vietoje vertėtų apsilankyti dermatologijos klinikoje Vilniuje ar kitame mieste.

Reiktų susirūpinti, jei bet kurioje kūno vietoje esantis apgamas pakeitė savo spalvą ar formą. Dermatologijos klinikoje atliekamos prevencinės odos vėžio ir melanomos patikros. Jų metu naudojami šiuolaikiški metodai ir technologijos, galinčios sudaryti paciento „apgamų žemėlapius“. Turint tokį žemėlapį ir reguliariai lankantis dermatologės kabinete, galima sekti net menkiausius jų pakitimus, anksti pastebėti „supiktybėjusius“ apgamus. Jeigu apžiūros metu pastebimas nerimą keliantis apgamas, galima iš karto atlikti jo mėginio paėmimą (biopsiją) ir jį ištirti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *