Red Cord reabilitacija

Kineziterapinė mankšta reabilitacijos centre su Redcord sistema

Kiekvienam pacientui – po individualią reabilitaciją

Po traumos, avarijos ar sunkios ligos jėgas gali padėti atgauti sanatorija ar reabilitacijos centras. Tokiame centre yra sudaromos individualios reabilitacinės programos, atsižvelgiant į paciento amžių, lytį, ligos istoriją, turimus nusiskundimus ir asmeninius pageidavimus. Viena iš reabilitacijos centre teikiamų paslaugų – kineziterapinė mankšta, naudojant Redcord sistemą.

Kas yra Redcord sistema?

Red Cord reabilitacijaRedcord – tai sistema, atliekanti diagnostinę bei gydomąją funkcijas ir pasitelkiama reabilitacijos centruose besilankančių pacientų mankštos metu. Norvegijoje sukurta Redcord sistema leidžia pacientui pajusti komfortą, nes mažina skausmą, gerina jo fizinę formą, stipriną raumenis, širdį ir kraujotaką.

Redcord sistemos pagrindą sudaro slankiojantys diržai ir virvės, ant kurių pakabinamas paciento kūnas arba tam tikros jo dalys (pavyzdžiui, rankos arba kojos). Reabilitacijos centro specialistai, naudodamiesi šiais diržais, padeda pacientui atlikti tiek pasyvius, tiek aktyvius judesius, pašalinant gravitacijos poveikį. Būtent tai leidžia pacientams išvengti skausmo atliekant net pačius sudėtingiausius judesius. Bei padidinti judesių, kuriuos atlikti trukdo gravitacija, amplitudę. Terapeutų teigimu, mankšta su Redcord sistema pranoksta netgi mankštą vandenyje.

Diagnostinė ir gydomoji Redcord sistemos funkcijos

Naudojantis Redcord sistema, reabilitacijos centre galima diagnozuoti tokius paciento sveikatos sutrikimus, kaip stuburo slankstelių paslankumas, silpna raumenų grupė, sąnarių nusidėvėjimas ir paslankumas, judesių sutrikimai. Ši sistema leidžia sumažinti ar visiškai pašalinti skausmą kaklo, juosmens, stuburo, sąnarių srityse. Ji suteikia galimybę pacientui lavinti ištvermę, didinti jo raumenų jėgą, sąnarių mobilumą.

Redcord sistema gerina žmogaus koordinaciją, padeda stiprinti kaulus, širdį, raumenis, kraujagysles. Be viso to ji gerina žmogaus psichologinę būseną, koreguoja jo emocijas, mažina nerimą.

Galima naudoti ir profilaktiniais tikslais

Apsilankyti reabilitacijos centre ir išbandyti Redcord sistemos teikiamas galimybes galima ne tik patyrus traumą, insultą, paralyžių ar bandant sustiprėti po sunkios operacijos. Čia galima kreiptis ir pajutus skausmą kaklo ar nugaros srityje, pastebėjus, jog nugara darosi „nestabili“, turint stuburo išvaržą ar gydytojui diagnozavus jo iškrypimą. Redcord sistema pagelbės ir sergant sąnarių ligomis, jaučiant, jog sumažėjo atliekamų judesių amplitudė.

Reabilitacijos centro specialistai gali padėti siekiantiems atstatyti raumenų balansą, pagerinti laikyseną ar tiesiog pradėti sveikai sportuoti. Profesionaliems sportininkams Redcord sistema gali pasitarnauti ruošiantis varžyboms. Ši sistema tinka ne tik suaugusiems pacientams, bet ir paaugliams ar vaikams.

Kokie Redcord sistemos privalumai?

Teigiamas poveikis paciento sveikatai pastebimas jau po keleto treniruočių reabilitacijos centre. Su Redcord sistema  galima atlikti judesius tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje, todėl reabilitacija gali būti atliekama po įvairaus tipo sveikatos sutrikimų. Redcord terapija apima platų ja atliekamų pratimų spektrą: nuo atpalaidavimo ir tempimo pratimų iki sąnarių amplitudę praplečiančių, raumenų jėgą ir ištvermę didinančių judesių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *