prezervatyvai be latekso

Kuo skiriasi prezervatyvai be latekso nuo su lateksu?

prezervatyvai be latekso

Manote, kad galite būti alergiškas lateksui? Tokiu atveju siūlome pasidomėti prezervatyvais be latekso. Šiuo metu tokių pasiūla rinkoje tik auga, tad kiekvienas gali rinktis ne tik pagal medžiagas, tačiau taip pat ir kitus aspektus, kurie lemia, kad rasite tokius, kokie geriausiai atitinka Jūsų poros poreikius.

Kaip rasti tinkamus sargius?

Pirmiausia reikia suprasti tai, kad prezervatyvai turi būti pasirenkami ne tik pagal tai iš kokios medžiagos jie yra pagaminti, tačiau ir pagal daugelį kitų niuansų, kurie lemia, kad rasite tinkamus.
Svarbiausi aspektai, kurie dažniausiai turi sulaukti daugiausia dėmesio, yra šie:

  1. Medžiaga iš kurios jie yra pagaminti.
  2. Žinoma, labai svarbus yra dydis.
  3. Taip pat ir storis.
  4. Kai kurie ne tik saugo, tačiau ir suteikia daugiau malonumo.
  5. Ar svarbi yra spalva?
  6. Renkantis įvertinkite ir gamintojus.
  7. Bei kitus niuansus.

Geri sargiai leis sekso metu visiškai atsipalaiduoti. Tačiau grįžtame prie to -ž ar Jums labiausiai tinka lateksiniai ar belateksiniai prezervatyvai?

Prezervatyvai iš latekso

Rinkos karaliai yra lateksiniai prezervatyvai ir bene dėl to, kad jie atsirado kur kas seniau. Daugelis žmonių paprasčiausiai priprato prie jų, tad kai randa sau tinkamus – dažniausiai plačiau net nesidomi naujovėmis. Galiausiai, iki šiol gana gajus mitas, kad sargiai be latekso yra tinkami tiems, kurie yra alergiški, tad jų nevertėtų naudoti tiems, kurie gali naudoti lateksinius. Kodėl? Tai yra mitas be jokio pagrindo, tad rinkitės ir vienus, ir kitus, jeigu jie atitinka Jūsų poreikius remiantis kitomis savybėmis.

Lateksinių prezervatyvų gamybos procesas yra gana ilgas, tad galite būti ramus, kad gausite tikrai iki pat mažiausių smulkmenų išdirbtą gaminį. Juk lateksui pagaminti reikia ne tik žaliavų, tačiau ir laiko.

Galiausiai, paskutinio etapo metu, kai latekso košė jau pagaminta – galima rasti labai daug modelių, kurie skirti sargio gamybai. Juk kaip jau minėjome – šiuo metu galimi ne tik tokie, kurie saugo, tačiau ir tokie, kurie suteikia daugiau malonumo. Galiausiai, rinkoje atsiranda vis plonesnių sargių, kurie ne ką mažiau patvarūs. O daugeliui žmonių atrodo, kad su tokiais seksas tikrai yra geresnis. Ar yra? Tai yra kiekvieno žmogaus suvokimas, tačiau dažniausiai ir storesni nesumažina malonumo. Juk viena svarbiausių to malonumo sąlygų yra tai, kad apsauga būtų pati geriausia.

Prezervatyvai be latekso

Jeigu žmogus yra alergiškas lateksui – tokiu atveju siūlome rinktis sargius, kurie yra be jo. Kodėl ne kitas apsaugos priemonės? Kadangi vieninteliai sargiai geba išvengti ne tik neštumo, kuris nėra norimas, tačiau taip pat ir LPL. Tai yra geriausia priemonė tiems, kurie turi ne vieną seksualinį partnerį arba juos dažnai keičia.

Poliuteratanas yra medžiaga iš kurios yra gaminami sargiai, kuriuose nėra latekso. Daugelis sutinka, kad dažniausiai ši medžiaga neturi nemalonaus kvapo, kuris gali sklisti nuo latekso. Tiesa, šiuo metu galima rasti sargius, kurie yra su įvairiais kvapais, tad ir tie patys lateksiniai dažniausiai neturi jokio neigiamo aromato, kurio galima būtų bijoti arba dėl to rinktis tik sargius be latekso.

Tiesa, tuo pačiu kai kurie pastebi, kad dažniausiai belateksiniai sargiai yra ne tokie tamprūs. Visgi, tai irgi neturėtų skatinti jų nenaudoti tik dėl to, kadangi tamprumas nėra svarbus, jeigu bus dėvimi reikalingo dydžio sargiai. Taip pat ir jie bus labai gražiai uždedami sekso metu. Svarbu yra rasti tinkamus ir tuo pačiu laikytis naudojimo instrukcijų. Tokiu atveju jokio skirtumo, ar sargiai yra su lateksu, ar be jo – jie bet kuriuo atveju jums tarnaus funkcionaliai.

Parengta pagal prezervatyvai.net informaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *