4D Veido odos atjauninimas klinikoje

Ar esate girdėjusios apie 4D odos atjauninimą?

4D Veido odos atjauninimas klinikojeKosmetinės priemonės be parabenų, sportas ir sveika mityba, liaudiški patarimai, kaip išlikti jaunai ar net plastinė operacija – norėdamos atrodyti gražiau, imamės visų įmanomų metodų. Tačiau ar jie veiksmingi? O jei taip – ar nekenkia sveikatai? Ir jeigu nekenkia – kiek ilgai galime džiaugtis jų poveikiu? Ieškančios veiksmingo, ilgalaikio ir odai nekenkiančio metodo ją atjauninti vis dažniau renkasi 4D odos atjauninimą.

Odą, naudojant 4D odos atjauninimo techniką, pagražinti padeda lazeris. Jo skleidžiamos bangos pasiekia net giliausias odos ląsteles. Jos sušildo odą ir suaktyvina joje esančių medžiagų – kolageno ir elastino – skaidulas. Pamažu ląstelės pradeda atsinaujinti, gaminasi naujos ląstelės, oda išsilygina, pašviesėja, tampa elastinga ir jūs atrodote net keleriais metais jaunesnė.

4D odos atjauninimo procedūra tinka tiek veido, tiek viso kūno odai pagražinti. Dažniausiai ji taikoma norint „atšviežinti“ odą veido, kaklo, krūtinės srityse, padailinti plaštakas, pilvą, sėdmenis, šlaunis, pasmakrę. Galbūt mistiškai skambantis procedūros pavadinimas „4D“ reiškia, kad oda jos metu veikiama iš visų pusių: tiek iš vidaus, tiek iš išorės, tiek viršutiniame odos sluoksniuose, tiek giliojoje dermoje.

4D veido atjauninimas nuo labiausiai matomos žmogaus kūno dalies leidžia pašalinti iš karto į akį krintančius ar net visai nedidelius odos defektus. 4D  veido odos atjauninimo metodas leidžia atsikratyti raukšlių, pigmentinių ir senatvinių dėmių, strazdanų, randų, įbrėžimų, raudonio ir kitų odos trūkumų, kurie jums neleidžia ramiai gyventi ir verčia juos slėpti po storu pudros sluoksniu.

Pirmas 4D odos atjauninimo procedūros žingsnis – jos sustangrinimas, „pakėlimas“ (angl. smooth lifting). Šis metodas ypač veiksmingas kovojant su raukšlėmis ir kitais apčiuopiamais odos nelygumais. Toliau seka pačių problemiškiausių odos taškų stimuliavimas – frakcinis odos gydymas lazeriu, vadinamas „frac 3“ technologija. „Frac 3“ apsaugo sveiką odą nuo nereikalingo jos veikimo lazerio spinduliais, o pačius problemiškiausius odos taškus stimuliuoja ir gydo. Trečioji procedūra – visų odos sluoksnių paveikimas šiluma, „perbėgant“ jais kaip pianino klavišais (ji ir vadinama „piano“). Galiausiai oda „nušveičiama“ ir išlyginama taikant „superficial“ metodą, sustiprinantį visų kitų procedūrų veiksmingumą.

Tiek 4D veido atjauninimas, tiek kitų kūno dalių pagražinimas lazeriu nėra pigi procedūra. Būkite pasiruošusios keletą kartų per metus ją pakartoti, jei norite itin pastebimo ir ilgalaikio rezultato. Vis dėlto 4D odos atjauninimas yra vertinamas kaip efektyvi, greitą rezultatą suteikianti ir nepavojinga procedūra. Lazerio skleidžiama šiluma yra tokios temperatūros, kuri odai nėra kenksminga. Palyginus su plastine operacija, šis odos atgaivinimo būdas turi kur kas trupesnį gijimo periodą (vis pora savaičių) ir nepalieka randų. Jis nėra skausmingas ir veikia visus odos sluoksnius (o ne tik matomą viršutinį).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *