visi ant 4

Visų dantų implantacija ant 4 implantų

Jeigu norite gražios šypsenos, kadangi ilgus metus jos neprižiūrėjote, tačiau dabar supratote, kad tai gali būti pats gražiausias Jūsų papuošalas – pirmiausia siūlome kuo skubiau kreiptis į specialistus, kadangi jie po apžiūros gali gana tiksliai įvardyti – kokia yra Jūsų situacija ir tuo pačiu kaip ją geriausia yra spręsti. Žinoma, džiugu tai, kad odontologijos galimybės šiuo metu tikrai labai įvairiapusės, tad dažniausiai bet kokiai situacijai yra sprendimas.

visi ant 4Štai netekusiems dantų dažniausiai pirmiausia rekomenduojama visi ant 4 implantacija, kuri džiugina ne tik tikroviškai atrodančiais bei funkcionaliais dantimis, tačiau ir greitu jų sutvarkymu, o tai šiuolaikiniam žmogui yra labai svarbu.

Kainos prieinamos daugeliui

Pirmiausia reikia netikėti mitu, kad implantacija visi ant 4 kainuoja labai daug. Tikrai ne vienas yra tai girdėjęs ir vien dėl šio mito labai dažnai detaliau nebesidomi šia paslauga, nors ji – tikrai gera.  Kainos tikrai labai įvairios ir priklauso nuo medžiagos, kuri pasirenkama, juk ir nuo pačios klinikos, kadangi jos siūlo paslaugas labai įvairiais įkainiais.

Tačiau apskritai daugelis klinikų šiuo metu suteikia išsimokėjimo galimybę, galiausiai, galima palyginti rinkos kainas ir rasti tuos, kurie siūlo pigiau, tačiau lygiai taip pat jų paslaugos vertinamos. Taigi, bijoti kainų tikrai nereikia, kadangi mitas, kad jos yra neįperkamos.

Esant bet kokiai situacijai

Implantacija visi ant 4 džiugina ne tik kainomis, tačiau ir savo galimybėmis. Tai yra puiki dantų atkūrimo alternatyva, kuri, svarbiausia, tinka esant bet kokiai situacijai. Tai reiškia, kad tinka ir tokiu atveju, kai reikia atkurti vieną arba kelis dantis, ir tokiu atveju, kai reikia jų visų.

Kai kurie dar galvoja apie protezavimą. Tačiau ši opcija dažniausiai ne tokia patraukli, kadangi vizualiai dantys atrodo ne taip gerai kaip kad po implantacijos.

Burnos ertmės natūralumo atkūrimas

Dantų implantacija, vos tik atsirado, labai greitai nugalėjo protezavimą, kuris iki tol karaliavo labai daug metų. Kodėl? Kadangi implantai atrodo kur kas natūraliau nei protezai, o būtent patrauklumas daugeliui žmonių tapo prioritetu.

Žinoma, galima rinktis iš daugelio skirtingų implantų medžiagų, kurios lemia ir skirtingą išvaizdą, ir tuo pačiu funkcionalumą. Tačiau titano, pavyzdžiui, ne tik labai patvari, tačiau ir puikiai atrodo. Niekas nežinos, kad Jūsų dantys yra durtiniai, nebent tai pasakysite pats. O retas to nori, kad gera, kad galima pasiekti tokią puikią kokybę.

Implantų priežiūra – paprasta

Galiausiai taip pat nereikia tikėti mitu, kad implantai reikalauja labai daug priežiūros. Šiuo metu rinkoje siūlo implantai yra ne tik patvarūs bei puikiai atrodo, tačiau ir prižiūrimi taip pat kaip ir tikri dantys.

Taigi, valyti juos reikia porą kartą per dieną, žinoma, su geros kokybės priemonėmis ir tuo pačiu kruopščiai. Tuomet rezultatas bus ne tik patrauklus, tačiau ir ilgaamžis, o daugeliui tai yra svarbu. Juk tarnavimo laiko tarpas priklauso nuo paties žmogaus, tad skirti dėmesio ir rūpintis naujais dantimis – nėra sunku, tačiau tikrai būtina.

Jeigu Jus domina visų dantų implantacija ant 4 implantų – pirmiausia siūlome susisiekti su klinika dantų-implantai.lt Čia gausite visą Jums reikalingą informaciją bei apžiūrą, kurios metu bus nuspręsta ne tik kuris metodas labiausiai tinka Jūsų dantų atkūrimui, tačiau taip pat ir atsakoma į kylančius klausimus, kurių atsakymai dažniausiai nuramina ir padeda apsispręsti.

Daugiau informacijos: https://www.dantu-implantai.lt/all-on-4

Aukštaičių g. 62A, LT-50284, Kaunas
I – V 9:00 – 19:00
+370 627 92689
info@dantu-implantai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *