plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje

Plaukų šalinimas lazeriu ar elektroepiliacija? Kas geriau?

plaukų šalinimas lazeriu VilniujeYra du ilgalaikio plaukų šalinimo metodai: plaukų šalinimas lazeriu ir elektroepiliacija. Vienais atvejais labiau tinkamas vienas, kitais – kitas. Perskaitę šį straipsnį, galbūt galėsite lengviau nuspręsti, kuris plaukelių šalinimo būdas jums tinka. Trumpai pakalbėsiu kuo plaukų šalinimas lazeriu skiriasi nuo elektroepiliacijos.

Kaip vyksta pati procedūra

Pirmiausiai pakalbėkime apie elektroepiliaciją. Šios procedūros metu plaukeliai yra šalinami po vieną, todėl tai ganėtinai ilga procedūra. Į kiekvieno plauko šaknį įvedamas plonas zondas, kuriuo paleidžiamas elektros impulsas. Tokiu būdu yra sunaikinamas plauko folikulas visam laikui. Elektroepiliacija gali būti taikoma bet kokiam odos tipui, ir nesvarbu kokios spalvos plaukeliai yra. 

Lazerinė epiliacija vyksta šiek tiek kitaip. Lazerio šviesos impulsai siunčiami į plauko folikulą. Impulsai kuriam laikui pristabdo folikulo veiklą, todėl plaukeliais ilgai neatauga. Lazeriniu naikinti plaukelius galima tik ant šviesios odos su tamsiais plaukais. Kuo pigmento kiekis plaukuose yra didesnis, tuo šis metodas yra veiksmingesnis.

Kiek laiko trunka procedūra?

Viena elektroepiliacijos procedūra vidutiniškai užtrunka 45-60 min. Šios procedūros metu plaukeliai yra pašalinami po vieną, todėl tai užtrunka gana ilgai. Kada visiškai pašalinti plaukelius reikalingos 5-7 procedūros, tarp kurių turi būti 3-5 savaičių tarpai.

Lazerinė epiliacija vienu metu gali apimti kelis plaukelius todėl jos laikas yra trumpesnis. Viena procedūra vidutiniškai užtrunka 15-30 min. Lazerinės depiliacijos būdu pašalinti nepageidaujamus plaukelius vidutiniškai reikia 6-8 procedūrų, jas kartojant kas 4 savaitės. 

Efektyvumas

Yra pripažinta, kad elektroepiliacijos metodas yra tas, kuris gali pašalinti plaukelius visam gyvenimui. Plaukų šalinimas lazeriu yra nuolatinė procedūra, kuri tik sumažina plaukelius nuo 45 iki 90 procentų.

Skausmingumas

Naujausios įrangos, tiek lazerio, tiek elektroepiliacijos, yra mažiau skausmingos negu anksčiau, senos įrangos. Jeigu lyginant šiuos du metodus tai elektroepiliacija yra mažiau skausmingas metodas, negu epiliacija lazeriu. 

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Ar yra šalutinis poveikis?

Elektroepiliacijos šalutinis poveikis gali būti paraudimai, patinimai, išsausėjusi oda ar įaugė plaukeliai. 

Lazerinės depiliacijos šalutinis poveikis – niežulys, rausva oda, paraudimai, patinimai, spuogeliai. Jeigu oda yra šviesi, o plaukeliai tamsūs ir ketinate procedūra atlikti dideliam kūno plotui, tuomet rinkitės plaukelių šalinimą lazeriu. Jeigu plaukeliai nėra tamsūs veiksmingesnė bus elektroepiliacija. 

Pabaigai

Jeigu jau galvojate apie vieną iš šių procedūrų, geriausias sprendimas būtų apsilankyti salone, kuriame teikiamos šios paslaugos ir pasikonsultuoti su specialistais. Apsilankius ir įvertinus jūsų odos ir plaukų tipą, specialistas pasiūlys geriausią ir tinkamiausią plaukų šalinimo metodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *