Lazerinis dantų balinimas

Dantų balinimas lazeriu – pažangiausias balinimo būdas

Lazerinis dantų balinimasJeigu gyvenate Alytuje ir  nusprendėte kreiptis pas dantų higienos specialistą dėl dantų balinimo, tikrai nudžiugsite sužinoję, kad jau kurį laiką dantų balinimas atliekamas tikrai pažangia, saugia ir efektyvia priemone – lazeriu. Dar prieš keletą metų dantų balinimas buvo atliekamas kapomis arba balinančia lempa, tačiau šie balinimo būdai nėra tokie efektyvūs, todėl dantų balinimas lazeriu yra gera alternatyva, o lazerio poveikis dantims yra visiškai nekenksmingas ir laikui bėgant nepasireiškia joks šalutinis poveikis. Lazeris ne tik nekenkia, bet ir veikia kur kas efektyviau nei kapos ar lempa. Balinimo lazeriu procedūra yra atliekama labai greitai. Vos per 30 minučių jūsų dantys taps kur kas baltesni!

Kaip vyksta dantų balinimo procedūra lazeriu?

Ant dantenų uždedamos apsaugos, kurios apsaugo dantenas nuo mechaninių ir cheminių pažeidimų, dantys padengiami specialiu geliu iš vandenilio peroksido ir aktyvatoriaus. Lazerio spinduliai suaktyvina balinančiąsias medžiagas.

Kodėl balinimas lazeriu toks efektyvus?

Balinamojo gelio sudėtyje esantis aktyvatorius sustiprina vandenilio peroksido poveikį, o lazeris aktyvuoja patį gelį, todėl efektas yra greitas! O dėl kokių priežasčių dantų balinimas lazeriu yra nekenksmingas? Nors balinant dantų kapomis ir specialia lempa naudojamas labai panašios sudėties gelis, tačiau dantis balinant lazeriu užtenka vienkartinės, vos pusvalandį trunkančios procedūros, todėl dėl trumpo gelio ir dantų sąlyčio laiko sumažėja rizika pakenkti dantims. Balinant dantų kapomis norint pasiekti gerų rezultatų reikia balinimo procedūrą atlikti serijomis, dėvint kapas net po kelias valandas, o balinant lazeriu užtenka vienos procedūros, kuri trunka keliasdešimt minučių. Visgi po dantų balinimo lazeriu kurį laiką dantys gali būti šiek tiek jautresni, tačiau tai laikinas efektas, praeinantis per kelias dienas. Tačiau, kaip ir po kitų dantų balinimo procedūrų, po balinimo lazeriu parą reikia vengti spalvotų ir gazuotų gėrimų, nerūkyti, stengtis, kad maisto ir dantų sąlytis būtų kuo trumpesnis.

Prieš balinimą lazeriu, kaip ir prieš bet kokį kitą balinimą, būtina atlikti profesionalios burnos higienos procedūrą, kurios metu pašalinamos apnašos ir akmenys. Taip lazeris pasieks visą dantų plotą ir maksimaliam rezultatui išgauti. Jeigu bandysite balinimą neatlikę burnos higienos, efektas gali Jūsų netenkinti, nes bus išbalintas ne visas dantų plotas. Lazerinis balinimas yra visiškai nekenksmingas, net ir tikrinant elektroniniu mikroskopu neužfiksuojami jokie emalio pakitimai. Balinimas moderniu lazeriu pranašesnis ir tuo, kad lazeris veikia ne tik emalį, bet ir gilesnį danties struktūros sluoksnį – dentiną, todėl ir pasiekiamas geresnis efektas. Dantų balinimas lazeriu atliekamas ne tik tuomet, kai dantys pagelsta ar patamsėja nuo maisto, rūkymo ar vaistų vartojimo, bet ir tada kai dantų geltonumas yra paveldėtas. Išbandykite šia unikalią galimybę ir greitai bei efektyviai padailinkite savo šypseną pasitelkę modernų ir visiškai nekenksmingą dantų balinimą lazeriu.