Implantacija senjorams

Kokie yra dantų implantacijos privalumai

Implantacija senjoramsPažangi medicina jau nieko nebestebina, taip pat nestebina ir patikima dantų implantacija. Dar prieš šimtą metų medicinoje karaliavęs penicilinas jau seniai išstumtas iš rinkos. Dabar mūsų vaistinės kimšte prikimštos vaistų, vitaminų, papildų, kosmetikos ir higienos prekių. Ankščiau buvusį vaistų trūkumą dabar pakeitė kalnai įvairiausių preparatų. Tačiau kyla klausimas ar tiek vaistų yra reikalinga žmogui? Įvairios laidos, reklamos, plakatai, lankstinukai tik ir skelbia, kad mums reikia vieno ar kito vaisto, šitų ar kitų vitaminų. Jau nesugebama sukontroliuoti visų į Lietuvą atkeliaujančių vaistų ir vitaminų. O maisto papildų sudėtys ir tinkamumas bei nauda net nėra pakankamai tikrinama, todėl pirkdami nepatikrintus vaistus ar papildus galime savo organizmui ne tik padėti, bet ir jam pakenkti. Kad ir kaip bebūtų, medicina daro pažangą. Ir ne tik medicina, bet ir odontologijos sritis. Vis nauji gydymo metodai ir technikos teikia didžiulę naudą dabartinei visuomenei. Dantų implantacija yra pastarųjų dešimtmečių atradimas. Dar prieš kelias dešimtis metų tai būtų atrodęs kaip neįtikėtinas ir neįmanomas dalykas, tačiau dabar mes tuo visai nesistebime. Šis pažangus ir inovatyvus dantų protezavimo būdas dabar prieinamas dažnam lietuviui. O prieš dešimt metų tai kainavo ypatingai brangiai. Tačiau implantavimas visada buvo populiarus, nes tai yra vienintelis būdas turėti protezuotus dantis, kurie galėtų būti prilyginami natūraliems dantims. Dantų implantacijai neprilygs nei plokštelės, nei klasikiniai dantų protezai. Šie seni metodai kelia didelius nepatogumus ir rūpesčius, o po dantų implantacijos galėsite pamiršti, kad kažkada turėjote problemų su savo dantimis. Po implantacijos teks dantų implantuos prižiūrėti kaip ir natūralius dantis, gerai prižiūrimi implantai gali tarnauti jums visą gyvenimą.

Kas yra dantų implantacija ir kaip ji atliekama?

Tai yra chirurginė operacija, kurios metu į kaulinį audinį yra įsriegiami implantai, o ant jų pritvirtinamos dantų karūnėlės. Ši operacija suteikia ilgalaikius rezultatus ir tobulą dantų vaizdą. Titaniniai sraigteliai (implantai) tvirtai suauga su kaulu ir gali tarnauti visą gyvenimą.  Odontologas patars kokias karūnėles rinktis ir jas pritaikys prie jūsų natūralių dantų spalvos.

Kokie yra dantų implantavimo privalumai?

Visų pirma tai yra patogu. Dėl implantų visiškai nereikia jaudintis. Nereikia jaudintis, kad jie iškris, judės, keis savo išvaizdą ar formą. Tai patogu, nes amžina. Implantai tarnaus visą gyvenimą, todėl į nuostabią šypseną investuoti tiesiog būtina.

Patogus kramtymas. Dantų implantai savo komforto jausmu visiškai nesiskiria nuo natūralių dantų. Kramtymas Jums daugiau nekels rūpesčių.

Estetinis vaizdas. Dantų implantai atrodo visiškai taip pat kaip natūralūs dantys, todėl aplinkiniai tikrai nepastebės skirtumo. Na nebent iš gerosios pusės. Implantai atrodo tvarkingai, gražiai ir estetiškai. Tuo pačiu jie neleidžia kisti žandikaulio formai, o tai leidžia Jums ilgiau atrodyti jauniau. Implantai taip pat padeda palaikyti geresnę burnos higieną.

Juos lengva valyti ir prižiūrėti. Dantų implantavimo procedūros metu nėra niekaip kitaip pažeidžiami likę sveiki dantys.

Ar dantų implantacija yra skausminga? Po operacijos jaučiamas nedidelis diskomfortas, tačiau jis laikinas, o rezultatai tikrai pranoksta skausmą. Bet kokia chirurginė intervencija sukelia šiokį tokį diskomfortą, tačiau jis yra laikinas ir gana nedidelis.

Ar svarbus implantų gamintojas? Taip, nes galinai nuo to priklausys ir procedūros sėkme. Numeris vienas pasaulyje yra implantai Straumann, kai šveicariškos kokybės garantas.