veido atjauninimas

Veido atjauninimas lazeriu

veido atjauninimasViena iš populiariausių šiuolaikinių procedūrų, atliekamų lazeriu, drąsiai galima vadinti frakcinį veido odos atjauninimą. Ir plastinės operacijos, injekcijos norintiems atjaunėti, likviduoti atsiradusias raukšles ir kitus odos trūkumus – nebe vienintelė alternatyva. Lazeris vis dažniau pasitelkiamas grožiui puoselėti, ne tik gydomaisiais tikslais. Lazerinis veido atjauninimas turi begales privalumų. Dažniausiai įvardijami – tai minimalus komplikacijų skaičius, nes tik vos keli procentai pacientų pastebi nežymius šalutinius reiškinius. Po procedūrų lazeriu sveikino laikotarpis trunka minimaliai, o rezultatai daugeliu atvejų netgi pranoksta klientų lūkesčius.

Dažniausia oda žydi iki trisdešimtojo gimtadienio, o po to galima pastebėti, kad ji po truputį ima suglebti, buvę skaistūs ir stangrūs paakiai patamsėja, po truputį vis pastebimesnės tampa mimikos raukšlės, patįsta viršutinioji lūpa, odos jau nebegalima įvardyti kaip „šviežios“, gaivios, o spalva jau nebe tokia skaisti, tad norime to ar nenorime, tenka griebtis kosmetikos priemonių, padedančių kasdien atrodyti puikiai. Atjauninti odą, kaip jau minėta, gali ir kelios lazerinės procedūros – 40-ies metų moteris ir vėl gali atrodyti taip, kaip atrodė būdama 25-erių.

Lazerinėms veido odos atjauninimo procedūroms naudojamas frakcinis CO2 lazeris, padedantis moterims susigrąžinti jaunystę: su juo šalinamos raukšlės, raukšlelės, pigmentinės dėmės, smulkūs randai, taip pat šviesinami paakiai, pakeliama oda ir kt.

Veido atjauninimo eiga

Pirmasis veido atjauninimo procedūros etapas – tai odos išsamus ištyrimas. Sistema parenka tinkamiausius konkrečiam asmeniui parametrus. Vėliau lazerio impulsais odoje suformuojami tam tikri vamzdeliai. Lazerio spindulys yra labai tiksliai sufokusuojamas į odos plotelį – mikrozoną, apsuptą sveikų audinių. Lazeris veikia frakciniu būdu, jis suaktyvina mechanizmus, kurie atsakingi už odos atjauninimą. Jis paskatina ląsteles veikti aktyviau ir taip pradedami regeneracijos procesai. Čia dalyvauja ir kolagenas, išstumiantis jungiamąjį ląstelių audinį.

Paprastai veido atjauninimas trunka 1-1,5 valandos. Visa tai apima ir pasiruošimą, pačią procedūrą, laiką po jos ir rezultatų aptarimą, tolesnes rekomendacijas. Vien tik procedūra trunka apie 30 minučių. Kad pacientai (dažniausia – pacientės) nejustų skausmo, naudojamas specialus mažinantis skausmą anestetinis kremas, o po procedūros veido oda yra raminama ją šaldant.

Po odos atjauninimo pacientės atrodo tarsi stipriai nudegusios saulėje, tačiau baimintis nereikėtų, nes tai natūrali odos reakcija į sudirginimą. Reikėtų įsidėmėti, kad parą po atjauninimo procedūros nereikėtų odos šlapinti. Nemalonius pojūčius sumažins gausiai naudojamas drėkinamasis odos kremas su UV filtrais, nes degintis po tokios procedūros iki kelių parų griežtai draudžiama. Veido atjauninimo procedūros efektas ima matytis po maždaug mėnesio, o jei efektas dar netenkina ir norisi skaistesnės, lygesnės odos, po minėtojo laiko galima atlikti ir dar vieną arda dvi odos atjauninimo procedūras. Veido atjauninimo procedūros kaina – nuo ~500 eurų. Kaina kyla jei norima atjauninti ir kaklo, dekoltė sritį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *