Patikimas odontologas

Gero odontologo pasirinkimas

Patikimas odontologasSveika ir graži šypsena – daugumos žmonių siekiamybė. Todėl savimi besirūpinantys žmonės savo dantų higienai skiria pakankamai dėmesio: valo dantis dukart per dieną, naudoja ne tik dantų pastą ir šepetėlį, bet ir dantų siūlą bei dantų skalavimo skystį. Deja, vien tokios dantų priežiūros neužtenka: bent kartą per pusmetį ar metus reikia apsilankyti pas odontologą, kuris atliktų profesionalią dantų higieną ar sutvarkytų sugedusius dantis. Bet kaip išsirinkti gerą odontologą? Kai odontologų pasiūla yra tokia didelė, tai nėra labai lengvas uždavinys. Tad pateiksime jums pagrindines gaires, kurios, tikimės, padės jums lengviau apsispręsti.

  1. Patikimo odontologo vizitinė kortelė – kokybiškai atliekamos paslaugos. Tai turėtų būti pats svarbiausias kriterijus renkantis. Ne kaina, ne patogi klinikos vieta, o kokybė yra svarbiausias kriterijus – ir su tuo sutiks bene kiekvienas pacientas, kuriam rūpi jo dantų sveikata. Jūs juk norite, kad procedūros būtų atliekamos saugiai, laikantis visų higienos reikalavimų? Juk tikitės, kad atlikti darbai bus ilgaamžiai? Juk jūs turite teisę tikėtis, kad gydymo metu, jei tik įmanoma, bus atliktas nuskausminimas? Žinoma, kad taip! Tad ir ieškokite specialisto, kuris jums visa tai suteiktų.
  2. Patikimi odontologai dirba su kokybiškomis medžiagomis. Svarbu ne tik kaip odontologas atlieka savo darbą, bet ir kokias priemones naudodamas jis savo tikslą pasiekia. Jei odontologas yra tikrai geras savo srities specialistas, bet naudoja pasenusią įrangą ar pigias medžiagas, atliktos paslaugos nebus nei kokybiškos, nei ilgaamžės. Tad nesusiviliokite pernelyg žema procedūrų kaina: tokiu atveju yra kur nors sutaupoma (tikrai ne kliento naudai).
  3. Žinoma, paslaugų kaina yra svarbus kriterijus dažnam lietuviui. Nė vienas iš mūsų nenorime permokėti. Jei ir jūs priklausote šiai žmonių kategorijai, ieškokite tokio odontologo, kuris siūlytų kokybiškas paslaugas už patrauklią kainą. Tokį specialistą tikrai įmanoma rasti. Tik, patarsime dar kartą, nesusiviliokite pernelyg didelėmis akcijomis ar nuolaidomis: beveik galime garantuoti, kad, jei paslaugos kaina yra stebėtinai maža, nukentės arba procedūros kokybė, arba bus panaudotos prastos medžiagos.
  4. Galbūt jums svarbu, kad odontologas jums patiktų kaip žmogus? Tai taip pat gali būti vienu iš kriterijų renkantis. Juk daug mieliau lankytis klinikoje, kurios darbuotojai jus sutinka su šypsena, maloniai bendrauja ir noriai dalinasi visa jus dominančia informacija, tiesa? Tad jei koks nors odontologas jums kelia didelę antipatiją, galbūt verta susirasti kitą, pas kurį lankysitės su malonumu? Žinoma, kai kuriems pacientams asmeninės gydytojo savybės yra visiškai nesvarbios. Tad jūsų teisė rinktis ir nuspręsti, ar šis kriterijus jums aktualus.
  5. Jei esate užimtas žmogus, galbūt jums svarbu, kad odontologas jus galėtų priimti jums patogiu laiku? Jei taip, pasidomėkite, kokios yra odontologo darbo valandos. Be to, svarbu, ar odontologas neturi pernelyg daug klientų. Greičiausiai nenorėsite vizito pas odontologą laukti mėnesį laiko? Žinoma, jei jums reikalinga paslauga nėra labai skubi, gal verta ir palaukti?
  6. Ar vieta, kurioje dirba odontologas jums yra patogi? Jei pas specialistą reikės lankytis dažnai, apsvarstykite ir šį kriterijų. Kažin, ar būtumėte labai patenkintas, jei reikėtų viešuoju transportu vykti į kitą miesto galą sningant ar lyjant… Kita vertus, jei dantys jums nekelia didelių problemų ir pas odontologą lankotės tik kartą ar kelis per metus, kažin, ar odontologijos klinikos vieta yra labai svarbi?
  7. Galų gale, kartais verta apsilankyti keliose klinikose ir įvertinti kelių specialistų darbą. Tokiu atveju galėsite palyginti kelis odontologus ir akivaizdžiau matysite, kuo vienas odontologas yra pranašesnis už kitą.

Apibendrinant reikėtų dar kartą pabrėžti, kad svarbiausias kriterijus renkantis odontologą – kokybė. Tad jūs turite visišką teisę reikalauti, kad tiek atliekamos paslaugos, tiek naudojamos medžiagos būtų kokybiškos. Visi kiti kriterijai nėra universalūs, tad prieš apsispręsdami pagalvokite, kas yra aktualu būtent jums. Gal jums svarbiausia, kad kainos nesikandžiotų? Gal pageidaujate, kad odontologas būtų malonus, bendraujantis, simpatiškas? Gal tikitės, kad vizitai pas odontologą neatims daug laiko, tad renkatės kliniką, esančią arčiausiai namų ar dirbančią patogiomis valandomis? Bet kokiu atveju linkime, kad lengvai ir greitai rastumėte tokį odontologą, kuris maksimaliai patenkintų visus jūsų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *