Danties protezavimo procedūra

Dantų protezavimas sugražina šypsenas

Daugelis moterų žino paslaptį, ką daryti kad dantys atrodytų baltesni. Ogi pasidažyti lupas raudonu lūpdažiu. Išryškindamas dantis jis pabrėžia jų baltumą. Tačiau ką daryti, kuomet nebėra ką išryškinti? Dėl įvairių ligų iškritę dantys gąsdina tiek vyrus, tiek moteris. Nesvarbu kokio amžiaus esate, bet dantų netekimas gali privesti iki ašarų kiekvieną. Juk tai ne plaukai ar nagai, kurie ilgainiui, taisyklingai juos prižiūrint vėl grįš į savo vėžes. Protezavimas ir dantų implantai leidžia susigrąžinti dantis, kartais net daug gražesnius, sveikesnius ir patvaresnius nei buvo natūralūs.

Danties protezavimo procedūraDantų protezavimas daugeliui asocijuojasi su labai senyvo amžiaus močiute, kuri pavalgiusi vakarienę savo dantis palieka stiklinėje iki kito karto. Daugelis vien išgirdę terminą dantų protezavimas išsigąsta ir atsisako minties tokio tipo procedūrą realizuoti savo burnos ertmėje. Tai labai klaidingas mąstymas, kadangi daugelis jaunų žmonių, galbūt net patys artimiausieji: bendradarbiai, kurso draugai – pasinaudoję tokio tipo chirurgine operacija. Tai ne gėda, o galimybė jaustis laisvai ir pasitikinčiai.

Dantų protezavimas tai ne močiutės dantys stiklinėje. Tai modernios technologijos, kurių dėka atstatomi dantys. O ir būdai patys įvairiausi nuo mikroprotezavimo, kuomet išsaugoma daugiausia danties audinio iki naujo danties implantavimo naudojant specialius implantus ir iš ypač patvarios medžiagos pagamintus dantų vainikėlius, kurie nesiskiria nuo natūralių. Dantų protezavimas apima ne tik visišką danties atkūrimą, bet ir struktūros ar spalvos koregavimą atsižvelgiant į likusius tikruosius dantis. Dantų protezavimas atliekamas tiek dėl estetinių, tiek dėl funkcionalumo priežasčių. Protezai suteiks šypseną, kuria galėsite didžiuotis pamiršę apie iškritusius dantis. Dantų protezavimas taip pat panaikins šveplavimą, kuris atsiranda daugeliui dėl prarastų dantų. Ypač jis dažnas, kuomet trūksta priekinio danties tuo pačiu suteikdamas nemalonų estetinį vaizdą. Dantų implantai savo spalva nesiskiria nuo natūralių dantų, o patys protezai yra patvarūs ir tokie ilgaamžiai, jog dažniausiai funkcionalūs išlieka iki pat gyvenimo pabaigos.

Vis labiau šokiruojančiame pasaulyje žmonės renkasi keistos formos ar spalvos dantis taip stengdamiesi išsiskirti. Užpuolus vampyrų erai vis daugiau pacientų prašo protezams sukurti iltinių dantų formą, nepriklausomai nuo vietos, kurioje trūksta danties. Lietuvoje tokio tipo procedūros nėra paplitusios, tačiau visgi įmanomos ir tokios pat patvarios, kaip ir paprastieji daugeliui įstatomi protezai. Dantų protezavimas panaudojant dantų implantus pasižymi tokiomis funkcijomis: didesnis kramtymo efektyvumas, pagerėjusi estetinė išvaizda, aiškesnės fonetinės galimybės, kurios dažnai ribojamos dėl iškritusių dantų bei geresnė gyvenimo kokybė, kurią suteiks pilnavertė šypsena.

Nedaugelis žino, jog dantys yra viena problematiškiausių žmogaus kūno dalių. Laiko dantys aštrūs, tad pasirūpinkite savo burnos ertme jau šiandien. Dantų implantai dovanoja galimybę jaustis pilnaverčiu žmogumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *