Geriausia odontologija klinika Kauno mieste

Odontologijos klinikos pasirinkimas Kaune

Geriausia odontologija klinika Kauno miesteAr jūsų pasirinkta odontologijos klinika Kaune – tikrai geriausias pasirinkimas? Juk yra ne vienas kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti. Todėl prieš užsirašydami vizitui atsakykite sau į keletą klausimų apie klinikos darbuotojus, atliekamas procedūras, kainas, naudojamas medžiagas, įrangą bei klinikos vietą – tai padės jums apsispręsti.

Darbuotojai

 • Ar odontologas, į kurį ketinate kreiptis, turi pakankamai darbo patirties?
 • Ar jūsų pasirinktas, Kaune dirbantis odontologas specializuojasi toje srityje, kuri jums yra reikalinga? (Pavyzdžiui, jei jus domina dantų implantai, pirmiausia pasidomėkite, ar jūsų odontologas turi pakankamai žinių ir patirties implantacijai atlikti).
 • Ar gydytojas aktyviai domisi odontologijos mokslo naujovėmis – reguliariai lankosi seminaruose, paskaitose, konferencijose?

Kvalifikuoti darbuotojai – tai sėkmingo gydymo pagrindas. Nors įranga bei naudojamos medžiagos yra svarbios, bet tik nuo gydytojų darbo priklausys, kaip sėkmingai bus atliktas gydymas. Todėl odontologijos klinika Kaune ir turėtų būti renkamasi pagal tai, kokie darbuotojai joje dirba.

Atliekamos procedūros

 • Ar odontologijos klinika Kaune siūlo visas procedūras, kurios jus domina?
 • Jei turite vaikų, pasidomėkite, ar paslaugos yra siūlomos ir jiems?

Svarbu, kad odontologijos klinika Kaune siūlytų visas paslaugas, kurios jums yra reikalingos, ir kad joje galėtumėte lankytis su visa šeima. Juk daug patogiau, kai toje pačioje vietoje yra atliekamos ir paprastos odontologinės procedūros (tokios kaip karieso gydymas), ir profesionali burnos higiena, ir periodontologinės bei endodontinės procedūros, ir galbūt net ir dantų implantacija.

Medicininė įranga

 • Ar medicininė įranga yra moderni?
 • Ar naudojami šiuolaikiški įrankiai?

Moderni, šiuolaikiška medicininė įranga bei kitos naudojamos priemonės užtikrina tikslesnę diagnozę bei efektyvesnį, mažiau skausmingą gydymo būdą.

Naudojamos medžiagos

 • Ar naudojamos tik kokybiškos medžiagos?

Tai, kokios medžiagos yra naudojamos, yra be galo svarbu, nes nuo jų priklauso atliktos procedūros ilgaamžiškumas. Juk tikitės, kad po pusmečio ar metų nereiks kreiptis į odontologą dėl tų pačių problemų? Be to, jei tvarkomi priekiniai dantys, svarbu, kad po procedūrų dantys atrodytų estetiškai (to galima pasiekti tik naudojant kokybiškas medžiagas).

Kaina

 • Ar paslaugų įkainiai jums yra tinkami?
 • Jei jums svarbu nepermokėti, palyginkite kelių klinikų įkainius ir įsitikinkite, kad jūsų pasirinktos odontologijos klinikos Kaune paslaugų kainos yra realios, o ne dirbtinai užkeltos.

Kaina dažna tampa svarbiausiu kriterijumi renkantis odontologijos kliniką. Mes sutinkame, kad permokėti neverta, bet ir pernelyg žemomis kainomis nesižavėkite. Jei įkainiai yra per maži, dažniausiai yra taupoma pacientų sąskaita, tad gali nukentėti paslaugų kokybė.

Vieta

 • Ar odontologijos klinika Kaune yra patogioje vietoje?
 • Ar odontologijos klinika Kaune lengvai pasiekiama tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu?
 • Jei ketinate vykti savo automobiliu, pasidomėkite, ar greta klinikos yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė? Ar ji mokama? Ar joje paprastai būna laisvų vietų?

Vieta, kurioje odontologijos klinika yra įsikūrusi, gal ir nėra svarbiausias kriterijus, bet visgi pakankamai aktualus. Juk nenorite vizito atidėlioti vien dėl to, kad odontologijos klinika Kaune yra sunkiai pasiekiama? Klinikos vieta ypač svarbi tais atvejais, kai joje reikės dažnai lankytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *